Регіональні змагання спартакіади "Сила духу" 2014

     27 червня, напередодні святкування Дня Конституції України, управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в Чернівецькій області спільно з Чернівецькою обласною організацією ФСТ "Спартак" організовано проведення відбірних регіональних змагань Другої Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці "Сила духу". Змагання проходили на базі кафедри фізичної культури і спорту БДМУ.
      В програмі цьогорічних змагань Всеукраїнської спартакіади передбачено змагання з шести видів спорту — п'ять видів, які були в програмі минулорічних змагань: армспорт, бомбаскет, дартс, настільний теніс, шахи, а також один вид спорту введено цього річ – гирьовий спорт, який замінив шашки.
       У регіональних змаганнях Другої Всеукраїнської спартакіади "Сила духу" взяли участь 38 учасників, які представляли 10 відділень виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в Чернівецькій області. Серед учасників змагань і троє представників нашого відділення: Танащук Марія – бомбаскет, Матеміш Степан – шахи, Романюк Георгій – настільний теніс.
      З привітальним словом до учасників змагань звернувся в.о. начальника управління ВД Фонду ССНВ України в Чернівецькій області В.Бурлака.
      Самі змагання проходили в гострій безкомпромісній боротьбі. Перед початком кожного виду змагань суддями спільно з учасниками змагань було проведено жеребкування, яким визначено порядок участі в змаганнях.
      Найбільш тривалими були змагання з шахів, які проходили за круговою системою.
      Призерам в кожному виді змагань вручено медалі, кубки та грамоти, а всім учасникам – пам'ятні вимпели.
      Переможцями змагань стали:
армспорт –  Рогожинський Ростислав, Заставнівський район;
бомбаскет: серед жінок – Одаджіу-Дуляк Світлана, Новоселицький район, серед чоловіків – Репеха Віктор, Сокирянський район;
гирьовий спорт – Гіпіков Олексій, Заставнівський район;
дартс: серед жінок – Коханюк Лілія, Кіцманський район, серед чоловіків – Анасійчук Руслан, м.Чернівці:
настільний теніс – Голик Володимир, Хотинський район;
шахи – Матеміш Степан, Вижницький район.
      Необхідно відміти, що Рогожинський Ростислав та Матеміш Степан отримали перемоги вдруге. Колектив відділення щиро вітає Степана Кузьміча з перемогою і бажає успішного виступу в фінальній частині змагань. Щирі вітання і іншим представникам відділення: Марії Іванівні – дебютантці змагань та Георгію Георгійовичу – який вдруге представляє відділення і значно покращив свій результат.
     У загальнокомандному заліку перемогу отримала команда відділення виконавчої дирекції Фонду в Новоселицькому районі, друге та третє призові місця – в команд Глибоцького і Кіцманськогорайонів.
     За результатами змагань буде сформовано команду, яка захищатиме честь області в фінальних змаганнях спартакіади, яка відбудеться 10-12 вересня в Ужгороді.
Ще раз вітаємо всіх учасників змагань, а представникам області бажаємо успішного виступу на змаганнях в Ужгороді.

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1
1

1

1

1
1