Розмір страхових виплат перераховано

     У разі зростання у попередньому календарному році середньої заробітної плати у галузях національної економіки, за даними Державного комітету статистики України,Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань проводить перерахунок розміру щомісячних страхових виплат.Такий перерахунок у січні 2015 року проведено відділенням для потерпілих від нещасного випадку на виробництві(211 осіб)та членів сімей потерпілих(11осіб)з 1 березня 2014р. При цьому визначена раніше сума щомісячної страхової виплати для кожного потерпілого зменшенню не підлягає.
     Постановою правління Фонду ССНВ України від 11.12.2014р. №19 "Про внесення змін до Порядку призначення, перерахування та проведення страхових виплат" встановлено коефіцієнт підвищення щомісячних страхових виплат з 1 березня 2014р. в розмірі 1,079.За результатами перерахунку загальна сума щомісячних страхових виплат збільшилась на 11250 грн.
     Особливістю цьогорічного перерахунку є те, що суми підвищення страхових виплат за 2014рік будуть виплачуватись рівними частинами щомісячно протягом 2015 року.
     Крім цього відділенням проводиться індексація страхових виплат потерпілим відповідно до чинного законодавства. Індексації підлягають страхові виплати в межах прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб. Слід також мати на увазі що, для працюючих отримувачів страхових виплат в першу чергу індексується заробітна плата, а потім, за необхідності, суми страхових виплат.
     Для з'ясування питань щодо призначення та здійснення страхових виплат та медико-соціальних послугу кожному конкретному випадку можна звертатися до відділення особисто за адресою м. Вижниця, вул. Українська, 87 (другий поверх міжрайбази) або зателефонувавши за номером 2-11-73 або 2-22-52.
     До відділення можна звернутися електронним листом (запитом) через сайт www.vnssnv.cv.uaв пунктах "Запитання-відповідь" або "Контакти".