3 грудня 2013 року в м. Чернівці за участю заступника голови Чернівецької ОДА П.Реви та в.о. начальника управління ВД Фонду ССНВ України в Чернівецькій області В.Бурлаки відбулася видача автомобілів інвалідам трудового каліцтва. Ключі від новеньких автомобілів вручав заступник голови – керівник апарату Чернівецької ОДА – П.Рева. Серет отримавши автомобілі і жителька с. Долішній Шепіт Вижницького району  Осовська Г.І., інвалід 3-ї групи трудового каліцтва. Ганна Іванівна перебувала на обліку з жовтня минулого року. І тепер отримала автомобіль із звичайним керуванням. Таким чином всі потерпілі на виробництві, які потребували забезпечення автомобілями, повністю ними забезпечені.
    В рамках проведення заходів до Міжнародного дня інвалідів працівниками відділення продовжено відвідування потерпілих, які перебувають в скрутних побутових умовах. Так головний спеціаліст І.Тимик відвідав інваліда І групи Фербей В.І., яка проживає в м. Вашківці. В особистій зустрічі було обговорено проходження комісії на встановлення потреби у забезпеченні взуттям на текстильних застіжках, липучках. А страховий експерт М.Попенюк та провідний спеціаліст Г.Лейба провідали потерпілого на виробництві Поляка М.М.
Спеціалісти відділення поспілкувалися з потерпілими щодо побутових питань, стану здоров'я, їхніх потреб та побажань. В рамках програми "Милосердя" було сформовано продуктові набори та вручено потерпілим.

5

5