Міжнародний День Інваліда

     3 грудня у Вижниці відбулася благодійна зустріч людей з обмеженими фізичними можливостями, приурочена до Міжнародного Дня Інваліда, інформує відділ культури райдержадміністрації. Біля 60-ти жителів району, людей з обмеженими фізичними можливостями, більшість з яких діти, зібрались у будинку дитячої та юнацької творчості, де їх пригощали, нагороджували грамотами, вручали цільову грошову допомогу хворим дітям, дарували пісні та запальні танці.
     Свято розпочалося з вручення присутнім караваю фольклорним гуртом "Берегиня" (керівник М.І.Баланюк) із Замостянського СБНТД. Притчі розказані ведучою А.Юрійчук, будили в душах присутніх найкращі почуття. До гостей свята зі словом підтримки звертались керівники районних структур, які організували для присутніх святковий стіл та вручили різноманітні грамоти і допомоги: відділу культури Н.М.Додяк, відділення ВД Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань О.І.Семирозум, управління праці та соцзахисту населення О.Л.Войтенко, Вижницького територіального центру з обслуговування пенсіонерів та незахищених верств населення І.Д.Колотило, районного центру соціальних служб для молоді Ж.Г.Карлійчук, заступник начальника відділу освіти, молоді та спорту Г.Д. Чев'юк. Кожний присутній отримав солодкий подарунок. Вижничани пишаються тим, що серед людей з обмеженими фізичними можливостями є люди з активною життєвою позицією, які займаються улюбленою справою і досягають в тому певних вершин, зокрема: на святі вручено Почесну грамоту та диплом жителю Банилова, інваліду праці Матемішу Степану Кузьмичу за І місце з шахів в регіональних змаганнях та участь в І Всеукраїнській олімпіаді серед інвалідів праці "Сила духу"; дарували людям пісні лауреати районного та обласного фестивалів "На крилах надії", жителька с. Вали Аліна Волошин та житель с. Чорногузи Борислав Чечул.
     Протягом зустрічі звучала основна ідея зустрічі: кожна людина неповторна, в кожному з нас є сонце, яким ми повинні зігрівати одне одного, приділяти більше уваги тим, кого любимо і цінувати кожну мить життя, йдеться у повідомлені.

images/Вижниця1.jpg