16.02.2015р. 13 лютого у Вижницькій районній раді відбувся семінар на тему: «Медичні огляди працівників: підстави та порядок їх проведення» за участі голови районної ради Олександра Гриндея, заступника голови районної державної адміністрації Клавдії Назаренко, начальника Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Вижницькому районі Омеляна Семирозума, головного державного санітарного лікаря Вижницького та Путильського районів Миколи Мишковського, головного лікаря КУ «Вижницька ЦРЛ» Тараса Лучика, представників підприємств та приватних підприємців району.

     Виступаючи перед присутніми, Омелян Семирозум доповів про необхідність проведення таких семінарів, як профілактичних заходів та ознайомив з напрацьованими відділенням виконавчої дирекції Фонду рекомендаціями щодо проведення медичних оглядів працівників певних категорій.

     Микола Мишковський доповів про медичні огляди працівників, підстави та порядок їх проведення, а також наголосив на необхідності профілактики професійних захворювань та покращенні умов праці.

     Лікар-пульмонолог КУ «Вижницька ЦРЛ» Людмила Іванчук відзначила роль медичних оглядів працівників промислових та сільськогосподарських підприємств у профілактиці виникнення професійної патології.

     За результатами семінару вирішено й надалі проводити роз’яснювальну роботу серед роботодавців та працівників з метою попередження виникнення професійних захворювань та своєчасного їх виявлення.

5

5
Начальник відділення                                                  О.Семирозум