До уваги одержувачів страхових виплат

       ДО УВАГИ потерпілих від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань та членів їх сімей, які отримують страхові виплати у відділенні ВД Фонду ССНВ України у Вижницькому районі

     У зв’язку із численними зверненнями отримувачів страхових виплат надаємо роз'яснення.

      У січні 2015 року відділенням було здійснено перерахунок щомісячних страхових виплат з 1 березня 2014 року, згідно з постановою Правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України від 11.12.2014 № 19 Про внесення змін до порядку призначення, перерахування та проведення страхових виплат, яка набрала чинності 26 січня 2015 року.

     За результатами перерахунку нарахована доплата за період з 1 березня по 31 грудня 2014 року виплачувалася щомісячно протягом 2015 року разом із перерахованою щомісячною страховою виплатою і станом на 01.01.2016 виплачена в повному обсязі.

     Крім того відбулися зміни в порядку проведення індексації грошових доходів. Відповідно до пункту 5 Порядку проведення індексації грошових доходів населення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.07.2003 № 1078 (із змінами та доповненнями), у разі підвищення, зокрема, пенсій та виплат, що здійснюються відповідно до законодавства про загальнообов’язкове державне соціальне страхування, значення індексу споживчих цін у місяці, в якому відбувається підвищення, приймається за 1 або 100 відсотків і цей місяць вважається базовим.

     Обчислення індексу споживчих цін для проведення подальшої індексації здійснюється з місяця, наступного за місяцем підвищення зазначених грошових доходів населення.

     Сума індексації у місяці підвищення тарифних ставок (окладів), пенсій або щомісячного довічного грошового утримання, стипендій, виплат, що здійснюються відповідно до законодавства про загальнообов'язкове державне соціальне страхування, не нараховується, якщо розмір підвищення грошового доходу перевищує суму індексації, що склалась у місяці підвищення доходу.

     Якщо розмір підвищення грошового доходу не перевищує суму індексації, що склалась у місяці підвищення доходу, сума індексації у цьому місяці визначається з урахуванням розміру підвищення доходу і розраховується як різниця між сумою індексації і розміром підвищення доходу.

     Додаткові роз'яснення можна отримати у відділенні ВД Фонду ССНВ України у Вижницькому районі за адресом м. Вижниця, вул. Українська, 87, або за телефонами 2-22-52, 2-11-73, моб. 0955798395.