Всесвітній день вишиванки

     Сьогодні,19 травня - Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Започаткована у 2006 році студентами Чернівецьких вузів акція проведення — щороку в третій четвер травня (будній день) "Всесвітнього дня вишиванки" набула свого продовження.
     П'ятирічний ювілей свята ознаменувався встановленням Гіннесівського рекорду за кількістю людей у вишиванках в одному місці. Тоді на Центральній площі Чернівців зібралося понад 4000 людей у вишиванках.
     Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен українець одягає вишиванку й виходить у ній на роботу, в університет, школу чи садочок.
     Колектив відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування віднещасних випадків і професійних захворювань у Вижницькому районі Чернівецької області, як і в попередні роки, у цей десятирічний ювілей підтримуєце самобутнє свято і на роботу прийшли у вишиванках.