20 травня на базі кафедри фізичної культури і спорту БДМУ в м. Чернівці було проведено відбірні регіональні змагань IVВсеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці "Сила духу". Змагання було організовано спільними зусиллями управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в Чернівецькій області та Чернівецької обласною організацією ФСТ "Спартак".
     Як і в минулому році в програму цьогорічних змагань Всеукраїнської спартакіади включено змагання з шести видів спорту: армспорт, бомбаскет, дартс, настільний теніс, шахи та гирьовий спорт.
     У регіональних змаганнях Третьої Всеукраїнської спартакіади "Сила духу" учасники представляли 8 відділень виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в Чернівецькій області. Цього року відділення у Вижницькому районі представляли 5 учасників: Ткач Іван – армспорт, Матеміш Степан – шахи, Романюк Георгій – настільний теніс, Ткачук Сергій – бомбаскет, Блисенко Володимир – дартс.
     З привітальним словом до учасників змагань звернувся начальник управління ВД Фонду ССНВ України в Чернівецькій області В.Бурлака.
     Самі змагання проходили в гострій безкомпромісній боротьбі. Перед початком кожного виду змагань судді нагадали учасникам змагань правила в кожному з видів змагань, спільно з учасниками змагань було проведено жеребкування та визначено порядок участі в змаганнях. В цьому році вперше визначалися і місця в загальному заліку між відділеннями. За підсумками змагань відділення зайняло загальнокомандне третє місце. В особистих змаганнях представники відділення завоювали 1 перше, 2 другі, 1 третє та 1 четверте місця.
     Призерам в кожному виді змагань вручено медалі, кубки та грамоти, а всім учасникам – пам'ятні сувеніри.
     За результатами змагань буде сформовано команду, яка захищатиме честь області в фінальних змаганнях спартакіади, яка відбудеться 21-25 червня в Ужгороді.
     Ще раз вітаємо всіх учасників змагань, а представникам області бажаємо успішного виступу на змаганнях в Ужгороді.

1