Проведено розширене засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій, соціальних виплат

     24 березня  проведено розширене засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій, соціальних виплат та орендної плати за земельні паї при Вижницькій райдержадміністрації під головуванням Назаренко Клавдії Дмитрівни – заступника головирайдержадміністрації, голови комісії. До участі у роботі комісії були запрошені керівники підприємств, представники малого і середнього бізнесу, які здійснюють свою діяльність на території району, представники галузевих профспілок.
     На засіданні комісії проаналізували стан справ із погашеннямзаборгованості із заробітної плати і соціальних виплат, роз'яснили питання:

  1. про зміни в законодавстві України, зокрема в частині сплати єдиного соціального внеску та соціальні гарантії найманих працівників;
  2. про зміни в трудовому законодавстві та запровадження нових штрафних санкцій при виявленні порушень.

     З питань порядку денного засідання комісії виступили Митрофан П.Т.- головний державний інспектор управління Держпраці, Семирозум О.І. –начальник відділення виконавчої дирекції Фонду ССНВ України у Вижницькому районі, Палій М.С. –директор Вижницької міжрайонної дирекції Фонду ССТВП, представники  Державної фіскальної служби, управління ПФУ у Вижницькому районі і Вижницького районного центру зайнятості.