З робочим візитом у Вижницькому районі

     Вчора, 29 березня, в рамках перебування з робочим візитом у Вижницькому районі, голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук побував на підприємстві «Форестсервіс», що спеціалізується на поглибленій переробці деревини та Іспаській філії ТзОВ  «Клесівський кар’єр нерудних копалин «Технобуд», яке входить до групи компаній Лафарж.
     Начальник відділеннявиконавчої дирекції Фонду ССНВ України у Вижницькому районі Семирозум О.І., який у складі робочої групи супроводжував голову обласної державної адміністрації, інформував про стан організації охорони праці на виробничих об'єктах.
     За підсумками робочого візиту голова обласної державної адміністрації провів нараду з керівниками районної влади, начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, служб району та головами місцевих рад.
     На нараді йшлося про основні напрямки соціально-економічного розвитку області та Вижниччини, використання коштів фонду регіонального розвитку, про використання коштів дорожнього фонду, про рух великогабаритного транспорту на автошляхах району.