Г р а ф і к
прийому громадян у відділені виконавчої дирекції
Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України
у Вижницькому районі

 

Прийом   веде

Посада

Дні  і  години

Семирозум
Омелян Іванович

Начальник відділення

понеділок, вівторок, четвер

з 10.00  до  18.00

Ковалюк  Вікторія Іванівна

Головний бухгалтер

понеділок, п'ятниця
з 10.00  до  16.45

Тимик
Ігор Йосипович

Головний спеціаліст
з страхових виплат

середа, п'ятниця
з 10.00 до 16.45

Семирозум
Ніна Михайлівна

Головний спеціаліст
обліку страхувальників

понеділок, четвер

з 10.00  до  18.00

             Примітка: Начальник відділення та спеціалісти здійснюють прийом громадян і в інші робочі дні тижня, коли не перебувають у відрядженні.
З метою недопущення фактів корупції, хабарництва, зловживання службовим становищем у системі страхування від нещасних випадків на виробництві та оперативне реагування на них у виконавчій дирекції Фонду працює «телефон довіри» 0-800-50-13-83 (телефонні дзвінки з стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).
              «Телефон довіри» 0-800-50-13-83  працює цілодобово: в режимі живого спілкування з 9 до 18 години у робочі дні, а у вихідні та в неробочий час телефонні повідомлення фіксуватимуться автовідповідачем.
               Робота «телефону довіри» здійснюється на принципах конфіденційності, збереження таємниці звернення, та інших відомостей про заявника.
               З цих питань можна зателефонувати начальникові управління виконавчої дирекції Фонду за телефоном в м. Чернівці   54-54-01.

Графік прийому громадян вуправлінні та виконавчійдирекції Фонду розміщено на інформаційномустенді відділення "До уваги громадян" танаофіційному веб-сайті відділенняvnssnv.cv.ua.

Графік прийому громадян вуправлінні та виконавчійдирекції Фонду розміщено на інформаційномустенді відділення "До уваги громадян" танаофіційному веб-сайті відділенняvnssnv.cv.ua.
- вакансії, порядок та умовипроходження конкурсу на заміщеннявакантних посад:
- начальник відділення виконавчої дирекції Фонду не наділений правом прийому і звільнення з роботи працівників відділення. Відповідно до підпункту 6п.6.3 Положення про відділеннявиконавчої дирекції Фонду, затвердженого наказом начальника управліннявиконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області від 15.08.2013р. №198-Ф начальник відділення входить до начальника управління з поданням про прийом на роботу працівників відділення;
- перелік та умовинадання послуг, форми і зразки документів, необхідних для наданняпослуг, правила їхоформлення:
- у відділенні призначено відповідальну особу з питань запитів на інформацію та за організацію і забезпечення доступу до публічної інформації - Ковалюк Вікторію Іванівну – головного бухгалтера (наказ від 10.08.11р. № 51- Ф). Визначено спеціальне місце для роботи запитувачів із документами, що містять публічну інформацію – кімната спеціалістів відділення виконавчої дирекції Фонду, м. Вижниця, вул Українська, 87.