Інформація про роботу з питань відшкодування шкоди потерпілим за перше півріччя 2017 року

     Загальна сума щомісячних страхових виплат за І півріччя 2017р. склала 1477,1 тис грн., з них потерпілим від нещасних випадків та професійних захворювань – 1377,0 тис грн., та членам сімей  (в разі смерті потерпілих) – 100,1 тис. грн. Призначено і виплачено одноразові допомоги потерпілим в разі стійкої втрати працездатності та в разі смерті потерпілого в сумі 381,4 тис. грн.
     Також відшкодовано підприємствам 31,7 тис. грн. для виплати допомоги в зв'язку з тимчасовою непрацездатністю внаслідок нещасного випадку на виробництві по 7 потерпілих.
     Станом на 1 липня 2017р. щомісячні виплати проводиться 211 потерпілим внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання та членам їх сімей, серед них потерпілим від трудового каліцтва та професійного захворювання 191чол. (90,5%) та 20 – в зв'язку з втратою годувальника (9,5%), За адміністративним розміщенням 151 потерпілий та 10 членів сімей жителі Вижницького району і 40 потерпілих та 10 членів сімей жителі Путильського району Чернівецької області. Крім того відділення здійснюються страхові виплати 9 потерпілим, які прибули на тимчасове проживання із зони ведення АТО.
     Серед потерпілих на виробництві, які отримують страхові виплати мають відповідні групи інвалідності 110 осіб або 55,0% , із них за групами інвалідності: I групи – 2 чол. або 1,8%, II групи – 23 чол. або 20,9% і III групи – 85чол. або 77,3%. Потерпілих, яким встановлено відсотки стійкої втрати працездатності без встановлення групи інвалідності на обліку у відділенні 90 осіб або 45,0%.
     Відділенням проводиться індивідуальна роботу з інвалідами, які отримують пенсії по інвалідності внаслідок трудового каліцтва або професійного захворювання та досягають встановленого законодавством пенсійного віку. Їм роз'яснюється доцільність їх переходу на пенсію за віком, що дає можливість збільшити цій категорії населення матеріальне забезпечення.
     За І півріччя 2017р. відділенням надано медико-соціальної послуг на суму 92,1 тис. грн., з них відшкодування вартості лікування в лікувальних закладах по 3 потерпілих – 25,7 тис. грн., забезпечено протезно-ортопедичними виробами 2 потерпілих на суму 6,3 тис. грн.,  відшкодування вартості лікарських засобів та виробів медичного призначення по 1 потерпілому – 8,2 тис. грн., виплати на спеціальний медичний догляд по 1 інваліду І групи – 16,7 тис. грн., виплати на постійний сторонній догляд по 2 інвалідах І групи – 17,2 тис. грн., виплати на побутове обслуговування по 2 інвалідах І групи – 8,6 тис. грн., забезпечення спеціальними засобами пересування 1 потерпілого на суму 8,3 тис. грн., виплати на бензин, ремонт та технічне обслуговування по 6 потерпілих – 1,1 тис грн.
     Відділенням проводиться забезпечення потерпілих протезно-ортопедичними виробами та путівками для санаторно-курортного лікування. Зокрема з початку року забезпечено протезно-ортопедичними виробами 2 потерпілих та санаторно-курортним лікуванням 1 потерпілого.
     Постановою правління Фонду від 24 травня 20127р. № 33 затверджено новий порядок забезпечення потерпілих санаторно-курортним лікуванням. Роз'яснення щодо його застосування розміщено на сайті відділення та на сторінці відділення на сайті обласного управління. Розпочато роботу з потерпілими щодо забезпечення їх санаторно-курортним лікуванням в 2017р.
     В квітні відбулися відбірні регіональні змагання V спартакіади "Сила духу". Відділення було представлено 4 учасниками, які зайняли 2 другі та 1 третє місця.

 

 

Інформація про роботу з питань відшкодування шкоди потерпілим за 2016 рік

Інформація про роботу з питань відшкодування шкоди потерпілим за 2015 рік