Шановні керівники підприємств,
організацій, установ!

     Відділення виконавчої дирекції Фонду ССНВ України Вижницькому районі рекомендує Вам організувати передплату журналу "Безпека праці на виробництві" на 2017 рік. У цьому журналі публікуються практичні поради з безпеки виробництва, запобігання виробничому травматизму, створення безпечних та нешкідливих умов праці, тощо.
     У журналі надаються рекомендації спеціалістам служб охорони праці, методична допомога керівникам підприємств, де немає спеціаліста з охорони праці, поради, консультації, відповіді на запитання.
Щомісячний профілактично-практичний журнал «Безпека праці на виробництві» постійно висвітлює діяльність виконавчої дирекції Фонду, її регіональних управлінь і відділень, страхових експертів. Цим самим показує приклади ефективної співпраці роботодавця і Фонду, яка спрямована для вирішення спільного завдання – збереження життя і здоров'я найманих працівників їх соціального захисту, коли все-таки нещасний випадок стався.
     Є й інші видання (журнали), які висвітлюють питання охорони праці, зокрема, журнали "Довідник спеціаліста з охорони праці", "Охорона праці", "Охорона праці та пожежна безпека", але журнал «Безпека праці на виробництві» пропонує на сьогодні найнижчу передплатну ціну.
      Передплатний індекс журналу – 37850.
     Передплатна ціна:

  1. на 1 місяць 50грн.10коп.;
  2. на 6 місяців 300грн. 60 коп.;
  3. на 12місяців 601грн. 20 коп.

З повагою, начальник відділення     Омелян Семирозум