Про зміни в законодавстві щодо страхових виплат

     Зміни стосуються потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань і членів їх сімей, які запроваджуються з 1 січня 2017 року відповідно до Закону України від 06.12.2016р. № 1774-VIII"Про внесення змін до деяких законодавчих актів України". Зокрема, з 2017 року відновлюється щорічне перерахування розміру страхових виплат. Таке перерахування провадиться з 1 березня наступного року відповідно до коефіцієнта, затвердженого Кабінетом Міністрів України.Цей коефіцієнт встановлюється з урахуванням темпів зростання середньої номінальної заробітної плати.
     Також з 1 січня 2017 року для окремих потерпілих проводиться перерахування розміру щомісячної страхової виплати. Таке перерахування стосується тих потерпілих, у яких цей розмір менший за розмір мінімальної заробітної плати станом на 1 грудня 2016 року у перерахунку на 100 відсотків втрати працездатності. Цим потерпілим новий розмір щомісячної страхової виплати буде встановлено на рівні розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 грудня 2016 року, з урахуванням ступеня втрати працездатності.
     Дія цього перерахування застосовується до потерпілих, які мають право на щомісячні страхові виплати станом на 1 січня 2017 року.
     Перерахування розміру щомісячних страхових виплат проведено в січні 2017 року. Розмір щомісячної страхової виплати збільшився у 125 одержувачів страхових виплат.
     За роз'ясненнями з питань призначення та здійснення страхових виплат, надання медико-соціальних послуг потерпілим від нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань та членам їх сімей просимо звертатися до відділення виконавчої дирекції Фонду за телефонами: 2-22-52, 2-11-73, 0955798395. або за адресою м. Вижниця, вул. Українська, 87 (другий поверх).
     Запитання також можна задати через пункт меню "запитання – відповідь" на нашому сайті www.vnssnv.cv.ua