Новий порядок санаторно-курортного лікування

     Запроваджено новий порядок санаторно-курортного лікування потерпілих від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань. Порядок затверджено постановою правління Фонду соціального страхування України від 24.05.2017р. № 33.
     Порядок відшкодування витрат за надані послуги санаторно-курортним закладам за вибором потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання за новим принципом –"гроші ходять за людиною".
     Основні особливості нового порядку.
     Потерпілий самостійно обирає санаторно-курортний заклад відповідно до профілю лікування та подає заяву разом із довідкою для одержання путівки на санаторно-курортне лікування за формою № 070/о до відділення Фонду. Відділення на підставі отриманих документів узгоджує з санаторно-курортним закладом лікування потерпілого та повідомляє потерпілого про узгоджену дату заїзду.
     Після цього укладається трьохсторонній договір між відділенням, санаторно-курортним закладом та потерпілим. І на підставі цього договору потерпілий отримує путівку та проходить санаторно-курортне лікування. Після закінчення терміну лікування потерпілий на протязі 10 днів повинен надати до відділення корінець путівки. На підставі корінця путівки та отриманих від санаторно-курортного закладу рахунку та акту приймання-передачі наданих послуг з санаторно-курортного лікування відділення оплачує вартість санаторно-курортного лікування.
     В зв'язку з цими змінами відділення звертається до потерпілих, які мають право на санаторно-курортне лікування, не зволікати та звертатися до відділення Фонду за адресом: м. Вижниця, вул. Українська, 87. Консультації та роз'яснення щодо санаторно-курортного лікування можна також отримати за телефонами у Вижниці: 2-22-52, 2-11-73, 0955798395.