Види інформації, якою володіє відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Вижницькому районі Чернівецької області

1.      Конституція України.
2.      Основи законодавства України про загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
3.      Закон України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності».
4.      Закон України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».
5.      Порядок здійснення державного нагляду у сфері загальнообов'язкового державного соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності.
6.      Копії постанов правління Фонду надіслані до відділення.
7.      Копії наказів виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України надіслані до відділення.
8.      Довідник службових засобів зв’язку керівників виконавчої дирекції Фонду, робочих органів.
9.      Положення про відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Вижницькому районі Чернівецької області.
10.    Структура відділення виконавчої дирекції Фонду у Вижницькому районі Чернівецької області.
11.    Правила внутрішнього трудового розпорядку.
12.    Плани роботи відділення виконавчої дирекції Фонду на рік та квартальні.
13.    Звіт про страхову діяльність відділення за відповідний рік.
14.    Рішення комісії при відділенні виконавчої дирекції Фонду з питань вирішення спорів.
15.      Посадові інструкції  спеціалістів відділення та їх повноваження.
16.    Інструкція з діловодства у відділення виконавчої дирекції Фонду у Вижницькому районі Чернівецької області.
17.    Номенклатура справ.
18.    Порядок звернення до відділення виконавчої дирекції Фонду відповідно до Закону України «Про звернення громадян».
19.    Інформація про роботу із зверненнями громадян у відділенні виконавчої дирекції Фонду у Вижницькому районі Чернівецької області.
20.    Порядок складання та подання запитів на публічну інформацію, розпорядником якої є відділення виконавчої дирекції Фонду у Вижницькому районі Чернівецької області.
21.      Інформація про роботу відділення виконавчої дирекції Фонду із запитами про доступ до публічної інформації.
22.    Порядок призначення, перерахування та проведення страхових виплат.
23.    Форми зразків заяв і постанов для призначення (відмови), перерахування, індексації, компенсації, припинення та продовження страхових виплат, відшкодування витрат на поховання у разі смерті потерпілого.
24.    Положення про організацію лікування, медичної реабілітації та забезпечення потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання лікарськими засобами та виробами медичного призначення.
25.    Примірні форми договорів щодо відшкодування витрат за лікування потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у закладах охорони здоров`я.
26.    Порядок організації лікування потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання.
27.    Оперативна інформація щодо кількості нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань за тиждень.
28.    Аналіз страхових нещасних випадків та профзахворювань за квартал, півріччя, 9 місяців, рік.
29.    Інформація про вивчення позитивного досвіду підприємств щодо проведення профілактичної роботи з охорони праці, створення безпечних та нешкідливих умов праці на підприємствах.
30.    Положення про забезпечення потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання путівками для санаторно-курортного лікування.
31.    Положення про забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації потерпілих у наслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання.
32.    Положення про забезпечення потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання слуховими апаратами, зубопротезуванням, очним протезуванням, окулярами, контактними лінзами, постільною та натільною білизною, постільними речами, гігієнічними виробами, перуками.
33.    Положення про забезпечення додатковим харчуванням інваліда внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання та потерпілого з важкою травмою або професійним захворюванням під час лікування в лікувальному закладі.
34.    Положення про забезпечення необхідними видами догляду інвалідів внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання.
35.    Положення про забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації потерпілих унаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання.
36.    Положення про надання інвалідам внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання разової грошової допомоги.
37.    Порядок проведення річної інвентаризації в робочих органах виконавчої дирекції Фонду.
38.    Порядок підготовки матеріально-технічної бази відділення виконавчої дирекції Фонду у Вижницькому районі Чернівецької області до експлуатації в осінньо-зимовий період.

За інформаційним запитомдовідділенні виконавчої дирекції Фонду публічна інформаціяможе надаватися за вибором запитувача в усній або письмовій формі, у вигляді електронного документа або копій документів.