Новини

1

01 жовтня 2014р.

У зв’язку із проведенням оптимізації організаційних функцій та структури робочих органів виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області, з 1 жовтня 2014 року відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Заставнівському районі Чернівецької області припинило діяльність, як юридична особа, шляхом приєднання до відділення виконавчої дирекції Фонду у Кіцманському районі Чернівецької області.
Відділення у Кіцманському районі є правонаступником відділення виконавчої дирекції Фонду у Заставнівському районі з передачею всього майна, прав та обов’язків і функцій відділення щодо забезпечення державного соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Заставнівському районі.
З 01 жовтня 2014 року у м. Заставна по вул. В.Чорновола, 4 за телефоном (0237) 3-13-88 стаціонарно, адреса електронної пошти: fssnvz@ukrpost.ua, щодня працює представник відділення виконавчої дирекції Фонду у Кіцманському районі, а саме головний спеціаліст, який буде виконувати обов’язки по наданню необхідної  інформації страхувальникам та потерпілим на виробництві на території Заставнівського району.

 

1

28 серпня 2014р.

Відділення Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Заставнівському районі  проводить розгляд заяв інвалідів, які  прибувають з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.

На даний час до відділення Фонду звернулося п’ять інвалідів. Працівники відділення виконавчої дирекції Фонду у Заставнівському районі прийняли заяви переселенців з питань продовження страхових виплат. На зустрічі також розглянуто соціально-побутові умови проживання інвалідів праці.

1

01 липня 2014р.

У п’ятницю 27.06.2014 року у м. Чернівці пройшли відбіркові регіональні змагання ІІ Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу».

1

26 червня 2014р.

На  протязі II кварталу 2014 року спеціалістом по роботі з роботодавцями відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Заставнівському районі здійснено 15 перевірок, з них: 
11 перевірок страхувальників щодо достовірності поданих страхувальником відомостей про види економічної діяльності (у тому числі основний);
4 перевірки  щодо правильності нарахування, повноти та своєчасності сплачених страхових внесків до Фонду до 01.01.2011року.
При проведенні перевірок виявлені факти порушення сплати страхових внесків до 01.01.2011 року, а саме:
по приватному підприємству «Грейп 2002» виявлена недоїмка  в сумі 66,90 грн. та нарахована фінансова санкція (пеня) в сумі 1,26 грн.
Фінансова санкція у вигляді пені та недоїмка сплачені в повному обсязі.


1

25 червня 2014р.

27 червня об 11-00 у м. Чернівці, за адресою вул. О. Гузар, 2 у спортивному залі Буковинського державного медичного університету відбудуться відбіркові регіональні змагання II Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу».
Учасники змагань від Заставнівського району:
з армспорту – Рогожинський Р.В.
з гирьового спорту – Гіпіков О.І.
з дартсу – Мірка Г.В.
Запрошуємо всіх бажаючих стати гостями цієї спортивної події.
Контактна особа: начальник відділення – Ілишена Ірина Петрівна, тел. 3-10-74

 

1

21 травня 2014р.

Страховий експерт з охорони праці управління  виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Чернівецькій областіПіц Микола Костянтинович провів перевірку та  прийняв участь в опрацюванні та впровадженні системи управління охороною праці на підприємстві Заставнівського району : «Заставнівськийрайагробуд».  Страховим експертом були надані пропозиції щодо профілактичних заходів, виконання нормативно-правових актів з охорони праці, спрямовані на зниження та попередження виробничого травматизму та професійних захворювань .

 

28 квітня 2014р.

З нагоди Міжнародного дня охорони праці начальник відділення виконавчої дирекції Фонду у Заставнівському районі І. Ілишена відвідала потерпілих: інваліда ІІІ групи, Мазура Петра Йосиповича, що проживає у м. Заставна та інваліда ІІІ групи Калинюка Дмитра Васильовича, жителя смт Кострижівка.  В ході зустрічі потерпілі цікавилися питаннями щодо розміру та своєчасності проведення страхових виплат, щорічного перерахунку, а також отримання медико-соціальних послуг. На адресу керівництва та працівників Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України були висловлені слова вдячності за турботу та матеріальну підтримку в проведенні страхових виплат. Потерпілим було вручено пакети із фруктами.

 

1

22 квітня 2014р.

До Всесвітнього Дня охорони праці

 

18 квітня 2014р.

Відділення виконавчої дирекції Фонду у Заставнівському районі взяло участь  у щорічної акції «За чисте довкілля». У прибиранні та приведенні у належний санітарний стан недіючого цвинтаря, що розташований в центрі міста,долучилися установи і організації міста, приватні підприємці. Працівники відділення Фонду  долучилися до цієї доброчинної справи. А також було проведено генеральне прибирання робочих приміщень відділення та прилеглої території.

 

1

27 березня 2014р.

Проведено семінар-нараду щодо дотримання  вимог безпеки при проведенні весняно-польових робіт

 

1

12 лютого 2014р.

Інформація про форму заявки щодо відповідних спеціалістів з питань охорони праці, які потребують навчання з питань охорони праці за кошти Фонду, від страхувальників

 

 11 лютого 2014р.

Начальник відділення виконавчої дирекції Фонду у Заставнівському районі та страховий експерт управління взяли участь в атестації спеціалістів відповідальних за електробезпеку на підприємствах Заставнівського району проведеного при райдержадміністрації. Було проінформовано присутніх про  роботу відділення з питань охорони праці, профілактики виробничого травматизму та питань відшкодування шкоди потерпілим.

 

1

 22 січня 2014р.

Начальник відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Заставнівському районі Ілишена І.П.  прийняла участь в засіданні Львівського апеляційного адміністративного суду по справі за апеляційною скаргою ПАТ «Чернівцігаз» в особі Заставнівського управління з газопостачання та газифікації на постанову Чернівецького окружного адміністративного суду від  18.02.2010 року у адміністративній справі за позовом відділення Фонду ССНВ про стягнення заборгованості  по страхових платежах в розмірі 12373,08 грн. Згідно рішення засідання суду постанову Чернівецького окружного адміністративного суду від 19.02.2010 року залишено  без змін  та в повному обсязі визнано вимоги відділення щодо стягнення заборгованості.

 

1

   09 грудня 2013р.

 До уваги підприємств, установ та організацій !

Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального
страхування від нещасних випадків у Заставнівському районі
нагадує про те, що  страхувальники  один  раз на рік
до 25 січня року, наступного за звітним, подають до робочих
органів виконавчої дирекції Фонду соціального страхування
від нещасних випадків «Відомість розподілу чисельності
працівників, річного  фактичного  обсягу  реалізованої
продукції (робіт, послуг) за видами економічної діяльності».

 

Телефон за довідками  3-13-88

 

Адреса відділення:
вул.Чорновола,4
м.Заставна

1

05 грудня 2013р.

3 грудня працівники відділення взяли участь у заключній акції благодійного марафону «Милосердя»

1

04 грудня 2013р.

Відбулася зустріч з інвалідами праці

1

08 листопада 2013р.

Турбота про людей є головним завданням у діяльності працівників відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві у Заставнівському районі. Вони дарують людям надію на краще, вчасно подають руку допомоги тим, хто цього потребує. З нагоди професійного свята Дня працівника соціальної сфери працівники відділення 1 листопада 2013 року прийняли участь у проведенні урочистих зборів, які відбулися в Заставнівський РДА.

За високий пофесіоналізм, виробничі досягнення, пов’язані з реалізацією державної політики в сфері загальообов’язкового соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та з нагоди Дня працівника соціальної сфери почесною грамотою управління виконавчої дирукції Фонду нагороджено начальника відділення Ілишену І.П., головний спеіаліст з питань відшкодування шкоди потерпілим Мельниченко І.В. отримала подяку.

 

05 листопада 2013р.

Відділенням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Заставнівському районі спільно з спеціалізованим навчальним закладом в жовтні місяці  цього року  проведено навчання фахівців з охорони праці посадових осіб підприємств, установ, організацій та приватних підприємців нашого району (за кошти Фонду). Даний захід відбувся за участю головного страхового інспектора управління Фонду Г.Сопівника, начальника державної інспекції нагляду за промисловою безпекою та охороною  праці на транспорті, зв'язку, АПК та СКС  територіального управління Держгірпромнагляду у Чернівецькій област -  С.Бабича., начальника відділення виконавчої дирекції Фонду у Заставнівському районі І.Ілишеної.       
Навчанням було охоплено  25 спеціалістів, що відповідають за охорону праці в таких галузях, як: освіта, комунальні заклади по наданню послуг з благоустрою, надання послуги по ремонту автомобілів та інші. Були розглянуті питання нормативно-правової бази з організації служби охорони праці, порядку розслідування нещасних випадків на виробництві відповідно до вимог чинного законодавства, атестації робочих місць за умовами праці; слухачі отримали практичні та методичні рекомендації щодо поліпшення стану охорони праці та профілактики нещасних випадків і професійних захворювань на підприємствах району, а також інформацію з питань державного соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України.

15 жовтня 2013р.

Спортивні змагання серед інвалідів праці
27 – 28 вересня у м. Алушта на базі Олімпійського навчально-спортивного центру «Спартак» відбулись фінальні змагання Всеукраїнської спартакіади  серед інвалідів праці «Сила духу».
Потерпілі на виробництві – переможці регіональних змагань змагатися з 6 видів спорту: армспорту, бомбаскету, дартсу, настільного тенісу, шахів та шашок. В змаганнях приймали участь майже 300 команд з районів та міст України, понад 1500 її учасників.
В складі збірної команди Чернівецької області приймали участь потераілі Заставнівського району Рогожинський Ростислав, інвалід 3 групи та Вікірюк Іван, інвалід 2 групи. За результатами змагань Рогожинський Р. виборов 3 місце з армспорту у ваговій категорії понад 90 кг.
Спортивний напрям – це ще один інструмент соціальної реабілітації потерпілих на виробництві, який відіграє позитивну роль у підтримці її фізичної форми і психологічної рівноваги. Саме цьому і була присвячена спартакіада, яку в подальшому планується проводити щороку.

 

20 вересня 2013р.

Відбулася зустріч начальника  відділення виконавчої дирекції Фонду у Заставнівському районі  Ілишеної І.П. з головним лікарем та профільними лікарями Заставнівської центральної районної лікарні. Присутніх було проінформовано про вимоги Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві, затвердженого постановою КМУ від 30.11.2011 №1232,  фінансування витрат на проведення медичної та соціальної реабілітації, питання якості проведення медичних оглядів працівників, зайнятих на роботах з важкими та шкідливими умовами праці.

13 вересня 2013р.

Відділенням ВД ФССНВ у Заставнівському районі проведено сумісний огляд транспортних засобів інвалідів трудового каліцтва.

23 серпня 2013р.

До уваги  керівників, головних спеціалістів та фахівців з охорони праці

про навчання з питань охорони праці і підвищення кваліфікації відповідних спеціалістів

12 липня 2013р.

Підтримуємо тих, хто втратив близьких

Про соціальні гарантії осіб, які через нещасний випадок на виробництві втратили найрідніших людей, та особливості співпраці з ними розповідає головний спеціаліст з питань відшкодування шкоди потерпілим відділення виконавчої дирекції Фонду у Заставнівському районі Ірина Мельниченко

21червня 2013р.

Відбулася зустріч начальника відділення Ілишеної І.П. з головою Заставнівської районної ради Леваніної М.С. щодо співпраці при підготовці та розгляді питань охорони праці, виробничого травматизму, проведення профілактичних заходів.

20 червня 2013р. Начальник відділення Ілишена І.П. прийняла участь та підготовила інформацію заступнику голови РДА щодо використання коштів на профілактику виробничого травматизму, проведення профілактичних заходів відділенням у 2012 році для використання  в проведенні селекторної наради з керівниками підприємств, установ та організацій району

14 червня 2013 р.

Профілактика нещасних випадків на виробництві-складова безпека праці

Про роботу відділення виконавчої дирекції Фонду у Заставнівському районі щодо профілактики нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань розповідає начальник відділення Ілишена І.П.: