Новини

 

4

10 травня 2017р.

День ПЕРЕМОГИ!

     Хвилиною мовчання віддали данину пам’яті тим, хто загинув на фронтах Другої Світової війни. Скупі солдатські сльози з’являлися на очах ветеранів під час виступів народного аматорського хорового колективу Кіцманського РБНТД. День пам’яті полеглих у Другій Світовій війні — це лише часточка великої данини пошани полеглим і живим ветеранам, які своєю кров’ю зупинили поширення нацизму. Мало залишилось учасників тих подій, але всі ми щиро вдячні їм. Працівники відділення прийняли участь у покладанні квітів до пам'ятника загиблим воїнам, а також до Пам'ятного хреста борцям за волю і незалежність України. Як жаль, що кожного року все менше залишається ветеранів Другої світової, і більшість із них через поважний вік і слабке здоров’я не можуть брати участі в урочистостях з нагоди Дня Перемоги. 

4

24 квітня 2017р.

Сильні духом перемагають

4

15 березня 2017р.

Трудові новації-2017

4

24 січня 2017р.

Дбаємо про потерпілих

4

05 грудня 2016р.

Міжнародний День інвалідів

4

07 листопада 2016р.

КІЦМАНЩИНА ВІДЗНАЧИЛА 98-МУ РІЧНИЦЮ БУКОВИНСЬКОГО ВІЧА

4

07 листопада 2016р.

Усі зусилля спрямовуємо на допомогу потерпілим

4

12 жовтня 2016р.

Участь у відкритому уроці

4

28 вересня 2016р.

Сумні наслідки

4

04 серпня 2016р.

Рекомендації щодо недопущення випадків травмування в АПК у літній період

4

06 липня 2016р.

Четверта Всеукраїнська спартакіада відбулася

4

23 червня 2016р.

ВІДБУВСЯ МІТИНГ-РЕКВІЄМ З НАГОДИ ДНЯ СКОРБОТИ ТА ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ

4

23 травня 2016р.

Відбулись регіональні відбіркові змагання серед інвалідів праці  «Сила духу»

4

05 травня 2016р.

29 квітня начальником відділення Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Кіцманському районі - Мельниченко Н.І. та  страховим експертом з охорони праці управління ВД ФССНВ у  Чернівецькій областІ-   Піць М.К. надано практичну допомогу по питаннях профілактики травматизму, охорони праці.

4

05 травня 2016р.

Зустріч з трудовим колективом

4

25 квітня 2016р.

УЧАСТЬ У ЩОРІЧНІЙ АКЦІЇ

4

22 квітня 2016р.

Зустріч з потерпілим на дому

4

20 квітня 2016р.

Прийнято участь в нараді

4

19 квітня 2016р.

Зустріч з студентами до Всесвітнього дня охорони праці

4

18 квітня 2016р.

ПЛАН ЗАХОДІВ
управління виконавчої дирекції Фонду ССНВ в Чернівецькій області
з відзначення у 2016 році Дня охорони праці
під девізом: «Стрес на робочому місці: колективний виклик»

 

4

15 квітня 2016р.

ЗВЕРНЕННЯ
Організаційного комітету з підготовки та проведення
 у 2016 році заходів з нагоди
 Дня охорони праці в Україні

1  

11 квітня 2016р.

БЛАГОУСТРІЙ ТА САНІТАРНА ОЧИСТКА РАЙОНУ

1  

18 березня 2016р.

Значення періодичних медичних оглядів

1  

23 лютого 2016р.

Підсумки роботи за 2015 рік відділення виконавчої дирекції Фонду у Кіцманському районі щодо виконання основних статутних завдань

1  

21 грудня 2015р.

ДО УВАГИ СТРАХУВАЛЬНИКІВ !!!

     У відділенні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Кіцманському районі було проведено звірку даних щодо класу професійного ризику виробництва, які страхувальник вказує у звіті про суми нарахованої заробітної плати (доходу,грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове  державне соціальне страхування до фіскальних органів, на їх відповідність класу професійного ризику виробництва за даними Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування. Провівши аналіз звітів за вересень 2015 року виявлено що у деяких страхувальників клас професійного ризику виробництва вказаний у звіті є нижчим ніж клас професійного ризику в ДРЗДСС, в наслідок чого явно простежуються втрати дохідної частини бюджету Фонду у зв’язку із заниженням КПРВ та відповідно зменшенням розміру сплати єдиного соціально внеску.
      Тому , звертаємо увагу страхувальників які використовують найману працю, що при заповнені звіту про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування до органів доходів та зборів, у графі «Код основного виду економічної діяльності, відповідно до якого встановлено клас професійного ризику» необхідно обов'язково вказувати код основного виду економічної діяльності, відповідно до якого Фондом соціального страхування від нещасних випадків встановлено клас професійного ризику виробництва та у графі «Клас професійного ризику виробництва» - встановлений Фондом соціального страхування від нещасних випадків клас професійного ризику виробництва.

 

1  

Шановні роботодавці!
Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві у Кіцманському районі нагадує підприємствам, організаціям та установам, а також фізичним особам -  підприємцям, які використовують працю найманих  працівників і є страхувальниками Фонду, що вони зобов'язані подавати один раз на рік до 25 січня року, наступного за звітним, "Відомість розподілу чисельності працівників, річного фактичного обсягу реалізованої продукції (робіт, послуг) за видами економічної діяльності" за формою згідно з додатком 3 до Постанови правління Фонду ССНВ України від 30.11.2010 року №30 із змінами та доповненнями.
Відомість розподілу чисельності… подається до відділення виконавчої дирекції Фонду (у м. Кіцмані вул. Миколайчука 1,)  до                25  січня  2016 року, довідки за телефоном , 2-39-71 та 2-38-77  та на веб - сайті відділення Фонду  www.vnssnv.cv.ua

 

1  

24 листопада 2015р.

Переселенцям зі сходу Фонд допомагає

 

1  

02 листопада 2015р.

Щороку, у першу неділю листопада, в Україні відзначається День працівника соціальної сфери.

 

1  

08 квітня 2015р.

Відбулася акція «За чисте довкілля»

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України «Деякі питання проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів», окремого доручення начальника управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області  з метою забезпечення  утримання закріплених прибудинкових територій у належному стані, їх санітарного очищення, колективомвідділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві у Кіцманському районі 04 квітня прибрано робочі кабінети , архівне приміщення та кімнату для прийому потерпілих, крім того на при будинковій території та в парку зібрано сміття та крейдяним розчином оброблено дерева. До прибирання також долучилися викладачі та студенти Кіцманського технікуму Подільського  ДАТУ.

 

1
 

10 березня 2015р.

Підведено підсумки року
Відповідно до вимог базового Закону відділенням  виконавчої дирекції Фонду у Кіцманському районі на території Кіцманського та Заставнівського районів проводить роботу по виконанню основних статутних напрямів .

 

1  

24 лютого 2015р.

Затверджено новий коефіцієнт перерахунку страхових виплат
Постановою Правління Фонду  внесено зміни до Порядку призначення , перерахування  та проведення страхових виплат. У лютому місяці 2015 року відділення Фонду провело перерахунок  страхових виплат з 01 березня 2014 року  на коефіцієнт 1,079 . Перерахунок  сум  страхових виплат проводиться , зокрема, у разі росту в попередньому календарному році середньої заробітної  плати в галузях національної економіки згідно з даними центрального органа виконавчої влади з питань статистики. Такий перерахунок проводиться з 1 березня наступного року.
Нараховані суми доплати від перерахунку за 2014 рік  будуть виплачені потерпілими рівними частинами на протязі 2015 року.

 

1  

06 листопада 2014р.

У Кіцмані відзначили 96-ту річницю Буковинського віча

     03.11.2014 року працівники відділення Фонду прийняли участь урочистості з нагоди 96-ої річниці Буковинського віча.  Учасників зборів привітали голова районної ради П.Лупул, заступник голови районної ради В.Грекул та міський голова С.Булега. Виступаючі у своїх промовах наголошували на важливості доленосного рішення наших предків, які, вийшовши на площу, впевнено заявили про бажання жити в єдиній і соборній Україні. Учасники урочистого зібрання хвилиною мовчання вшанували пам’ять про захисників України усіх часів, а до пам’ятників захисникам Вітчизни та борцям за волю України поклали квіти.
Крім того  учні загальноосвітніх закладів Кіцманщини провели благодійну акцію на підтримку бійців Національної гвардії, добровольчих батальйонів і українських вояків, які виконують бойові завдання із захисту української державності в зоні АТО. Юні майстри виставили на продаж вироби прикладного та образотворчого мистецтва, зроблені власноруч. В результаті акції  зібрано понад 4 тисячі гривень, які юні умільці передадуть на потреби бійців. 

 

1  

16 жовтня 2014р.

Мистецький благодійний марафон "За Україну, за її волю" пройшов у Кіцмані

Сьогодні в Кіцмані в рамках благодійного мистецького марафону «За Україну, за її волю» відбувся концерт знакових митців Буковини. Цей марафон покликаний допомогти сім’ям, родичі яких перебувають в зоні АТО на сході України та безпосередньо військовим, які потребують термінового лікування й реабілітації в профільних медичних установах.

Керівник та головний режисер творчого проекту, заступник директора навчально-методичного центру культури Буковини Іван Пілат повідомив, що вже проведено 20 творчих виступів, під час яких зібрано понад двісті двадцять тисяч гривень . Працівники  відділення Фонду  також прийняли участь у  благодійному  марафоні .

 

22 вересня 2014р.

Відбулась спартакіада людей з обмеженими можливостями

 

1  

17 вересня 2014р.

Інваліди праці на Всеукраїнській спартакіаді

 

1  

04 вересня 2014р.

Участь начальника відділення в сесії районної ради

 

1

24 липня 2014р.

«ТУРБОТА ПРО ЛЮДИНУ ПРАЦІ»

1

01 липня 2014р.

Пройшла ІІ обласна спартакіада «Сила духу»

 

1

26 червня 2014р.

В малому залі районної ради відбулася нарада з сільгоспвиробниками району

 

1

25 червня 2014р.

Перевірка відділення

 

1

24 червня 2014р.

Потерпілі на виробництві, для участі в ІІ обласній спартакіаді "Сила духа ",пройшли медичний огляд.

1

16 червня 2014р.

Зустріч з потерпілими на виробництві

 

1

2 квітня 2014р.

Відвідування потерпілих на дому

 

1

27 березня 2014р.

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПОТЕРПІЛИХ НА ВИРОБНИЦТВІ ТА ЧЛЕНІВ ЇХ СІМЕЙ, ЩО ОТРИМУЮТЬ СТРАХОВІ ВИПЛАТИ ЗА РАХУНОК ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ ВІД НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ НА ВИРОБНИЦТВІ ТА ПРОФЕСІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ
які приїхалидля тимчасового перебування
з Автономної Республіки Крим та міста Севастополь 

 

1

27 лютого 2014р.

27 лютого 2014 року  інвалід ІІІ групи трудового каліцтва,  Бевцик Микола Васильович  отримав новенький, щойно придбаний за кошти Фонду легковий автомобіль марки ЗАЗ-Деу «Сенс» з ручним керуванням.  Таким чином всі потерпілі на виробництві, які потребували забезпечення автомобілями, повністю ними забезпечені.
      Ключі від автомобіля вручив виконуючий обовязки начальника управління виконавчої дирекції Фонду у Чернівецькій області Василь Бурлака. На церемонії вручення були присутні начальник відділення  та представники засобів масової інформаціі.
      На сьогоднішній день всі інваліди трудового каліцтва, що перебувають на обліку у відділенні і мають медичні визначення щодо потреби в спецавтотраспорті, забезпечені легковими автомобілями.
      Фонд і надалі зобов’язується виконувати всі поставлені перед ним завдання.

1

18 грудня 2013р.

В малому залі районної ради відбулася районна семінар-нарада з відповідальними особами за охорону праці  сільськогосподарських підприємств району.
Семінар-нараду вступним словом відкрив  головний спеціаліст управління агропромислового розвитку Кіцманської РДА Боднарюк Ю.В. 
Програма семінару включала наступні питання:

 1. Здача річної звітності;
 2. Проведення навчання з охорони праці серед працівників сільського господарства у 2014 році;
 3.  Проведення розслідування та ведення  обліку нещасних випадків , професійних захворювань і аварій на виробництві.

     Теми  проведення  медичних оглядів , запобігання виробничого травматизму продовжила начальник відділення  виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві у Кіцманському районі Мельниченко Н.І. Звертаючись до присутніх, виступаюча призвала постійно пам’ятати про ціну людського життя і організувати безпечні умови праці. А у випадку, якщо лихо все ж таки трапиться, докласти всіх зусиль, аби правильно оформити документи, щоб потерпілий міг отримати усі необхідні виплати.

1

11 грудня 2013р.

     Начальник відділення  Мельниченко Н.І. прийняла участь у нараді, яка відбулася в управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України, за участю начальників відділень виконавчої дирекції Фонду та керівників структурних підрозділів управління виконавчої дирекції Фонду з порядком денним:

  • Стан виконання плану дохідної частини кошторису управління на 2013 рік;
  • Стан виробничого травматизму  за 11 місяців 2013 року  та аналіз виконання  роботодавцями  подань страхових експертів  за наслідками перевірок;
  • Організація проведення первинного лікування  та медико-соціальну реабілітацію  потерпілих  після настання нещасного випадку на виробництві;
  • Про укладання Колективного договору на 2014 рік;
  • Різне.
1

03 грудня 2013р.

Потерпілі на виробництві оточені увагою Фонду

 

1

02 грудня 2013р.

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні СТРАХУВАЛЬНИКИ!
Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Кіцманському районі НАГАДУЄ , що згідно « Порядку віднесення страхувальників до класу професійного ризику виробництва з урахуванням виду їх економічної діяльності та проведення перевірок достовірності поданих страхувальниками відомостей про види економічної діяльності (у тому числі основний)» затвердженого Постановою правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України 30.11.2010 № 30  ,
Пункт 3.10 : Страхувальники один раз на рік до 25 січня року, наступного за звітним, подають до робочих органів виконавчої дирекції Фонду за місцезнаходженням (місцем проживання) відомість розподілу чисельності працівників, річного фактичного обсягу реалізованої продукції (робіт, послуг) за видами економічної діяльності (далі – відомість розподілу) за формою згідно з додатком 5 до цього Порядку. Робочими органами виконавчої дирекції Фонду щорічно, на підставі відомості розподілу, здійснюється перегляд з початку поточного року належності страхувальника до класу професійного ризику виробництва за основним видом економічної діяльності .
Пункт 4.28 : За несвоєчасне подання або неподання встановленої звітності, несвоєчасне інформування Фонду про річний фактичний обсяг реалізованої продукції (робіт, послуг), про зміни технології робіт або виду економічної діяльності підприємства страхувальник відповідає згідно із законодавством.
Звіти приймаються за адресою : м.Кіцмань , вул. Миколайчука ,1 ( приміщення стадіону )
 з 01 по 25 січня 2014 року . Звертатися за телефоном 2-38-77

1

25 листопада 2013р.

З 19 по 23 листопада 2013 року на базі Кіцманського  відділу освіти, молоді та спорту, Фондом соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України  організовано та профінансовано  навчання та перевірку знань з питань охорони праці громадських інспекторів з охорони праці, працівників освіти Кіцманського та Заставнівського районів. До навчального процесу були залучені фахівці Фонду, Держгірпромнагляду та відповідного навчального закладу. Всього навчання та перевірку знань з охорони праці пройшло  27 осіб.

1

22 листопада 2013р.

Пам’яті жертв голодомору

1

22 листопада 2013р.

Відвідування потерпілих

1

19 листопада 2013р.

«Про порядок віднесення Фондом страхувальників до класу професійного ризику виробництва в умовах єдиного внеску»

1

15 листопада 2013р.

У четвер, 14 листопада 2013 року,  відбулася семінар-нарада головних спеціалістів з питань відшкодування

1

15 листопада 2013р.

       Головний бухгалтер відділення Віксич М.В.  прийняла участь в  обласному семінарі-нараді з головними бухгалтерами відділень та головними бухгалтером - начальником відділу бухгалтерського обліку та звітності -Поставкою В.К.
Основними питаннями, що розглядались на нараді були:

 1. Підведення підсумків роботи за 10 місяців 2013 року:
 2. Аналіз поданих матеріалів звіту за 9 місяців 2013 року.
 3. Повнота та якість подання оперативної фінансової звітності за 10 місяців 2013 року.
 4. Дотримання виконавчої дисципліни при наданні звітної інформації до управління.
 5. Підготовка до річної інвентаризації станом на 01.12.2013 року.
 6. Різне.

За результатами семінару-наради прийнято рішення.

 

1

08 листопада 2013р.

Всеукраїнська благодійна акція «Милосердя»

1

08 листопада 2013р.

Начальник відділення Мельниченко Н.І.  прийняла участь в  обласній щомісячній робочій нараді з начальниками відділень та керівниками структурних підрозділів управління під головуванням виконуючого обов’язки начальника управління Бурлаки В.М.
Основними питаннями, що розглядались на нараді були:

підсумки роботи з роботодавцями з початку 2013 року та актуальні питання роботи в умовах єдиного соціального внеску;

стан  виробничого травматизму в області в поточному році та хід навчання з питань охорони праці;

стан проведення страхових виплат та надання потерпілим медико-соціальних послуг;

аналіз основних порушень та недоліків, що виявлені з початку поточного року внутрішньою контрольно-ревізійною роботою;

та інші начальні питання статутної діяльності.

За результатами наради начальникам відділень надано відповідні доручення.

1

08 листопада 2013р.

Працівники відділення Фонду прийняли участь в урочистих зборах та концерті на честь працівників соціальної сфери району 31.10.2013 року у місті Кіцмань. Перший заступник голови районної державної адміністрації Валентина Рухтурак, вітаючи учасників зборів, зазначила: "Соціальна робота стала вагомою складовою державної політики. До спеціалістів установ соціальної сфери – а це управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, центру зайнятості, районного управління Пенсійного фонду України, Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань , районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді -  висуваються дуже високі вимоги. І в чому б не полягала ваша робота, основна мета вашої діяльності – допомога людям. Про це також наголошує і Президент України у своїх соціальних ініціативах – головним виконавцем яких і є ви - соціальні працівники". Валентина Іванівна побажала всім здоров’я, щастя успіхів у всіх починаннях. Головному бухгалтеру відділення вручено грамоту  районної влади .

28 жовтня 2013р.

Навчання з питань охорони праці

Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві  України у Кіцманському районі інформує

        З 1 січня 2014 року інваліди трудового каліцтва  гроші на бензин отримуватимуть щомісячно.
Кабінет Міністрів України постановою від 07.08.2013 р. № 536 затвердив зміни до п. 2 постанови КМУ від 14.02.2007 № 228 «Про порядок виплати та розміри грошових компенсацій на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування».
Визначено, що грошові компенсації на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів виплачуються інвалідам, законним представникам дітей-інвалідів, що мають автомобілі та мотоколяски, − у розмірі відповідно 22% та 16% прожиткового мінімуму на одну особу, яка втратила працездатність, у розрахунку на місяць, на транспортне обслуговування − у розмірі 29% прожиткового мінімуму на одну особу, яка втратила працездатність, у розрахунку на місяць.

10 жовтня 2013р.

27 вересня в м. Алушта на базі Олімпійського навчально-спортивного центру «Спартак» відбулося урочисте відкриття першої Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу»

09 жовтня 2013р.

Навчання відповідальних осіб- основа системи охорони праці

Профілактика травматизму- завдання Фонду.

12 вересня 2013 р.
Працівники відділення Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Кіцманському районі взяли участь у відкритті обласної спартакіади для людей з обмеженими фізичними можливостями, яка  пройшла  12 вересня у місті Кіцмані.

11 вересня 2013 р.

Потерпілим від нещасних випадків на виробництві, які мають в користуванні автомобілі видані виконавчою дирекцією Фонду було вручено страхові сертифікати на автомобілі. Врученню сертифікатів передував огляд автомобілів спеціалістом страхової компанії "БрокБізнес" та фіксація їх стану. Після цього  11 інвалідам вручено страхові сертифікати "БрокБізнес".

27 червня 2013р.

Працівники відділення прийняли участь в урочистих зборах з нагоди Дня Конституції

21 червня 2013 року

Працівники відділення прийняли участь в мітингу біля пам’ятника загиблим воїнам до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни.

15 червня 2013р. 

Працівники відділення прийняли участь в етно-фестивалі «На гостини до Івана», присвяченому 72 річниці з Дня народження Івана Миколайчука