Новини

4

26 червня 2017р.

Затверджено новий порядок санаторно-курортного лікування потерпілих від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань

4

15 травня 2017р.

У Сокирянському Вищому професійному училищі пройшов тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

4

10 травня 2017р.

Проведено засідання круглого столу.

4

27 квітня 2017р.

Проведено навчання з питань охорони праці.

4

26 квітня 2017р.

Проведено навчання з питань охорони праці.

4

21 квітня 2017р.

Звернення з нагоди Дня охорони праці

4

21 квітня 2017р.

Відбулись відбірні змагання VВсеукраїнської спартакіади «Сила духу»

4

10 квітня 2017р.

Проведено акцію «За чисте довкілля»

4

15 березня 2017р.

ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ РОБОТИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОЇ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ НАСЕЛЕННЯ

     Про підсумки роботи районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення за 2016 рік йшлося на черговому засіданні ради під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Алли Серебрянської.
     У ході розглянуто ряд питань та проблем над якими працювала рада впродовж 2016 року, зокрема питання по дорожньо-транспортних пригодах, дотримання безпечних умов праці та захисту населення при роботі з отрутохімікатами в сільському господарстві, вирощування екологічно чистих продуктів.
     Як зазначалося під час обговорення, минуло річ в районі зафіксовано 1425 випадків невиробничого травматизму при яких постраждало 1425 осіб із них 257 дітей. Найбільший відсоток травм одержаних при падінні – 871 травмованих людей, 23 випадки спричинені природними факторами, 131 людина травмована дією механічних сил. За результатами опрацювання матеріалів прийнято рішення, які доведено до керівників підприємств, підприємців та усього населення району.
     Відмічено також, що питання стану протипожежної безпеки, дорожньо-транспортних пригод, профілактичних заходів по недопущенню надзвичайних ситуацій, стан умов праці, проходження медичних оглядів працюючими, створення санітарно-побутових умов праці на підприємствах, установах, закладах освіти і на надалі знаходитимуться  на постійному контролі районної влади.

 

4

20 лютого 2017р.

Роз’яснення щодо підвищення страхових виплат з 1 січня 2017 року

     Підвищення страхових виплат з 1 січня поточного року було проведено потерпілим на виробництві, у яких розмір страхових виплат у перерахунку на 100 відсотків втрати працездатності був меншим, ніж розмір прожиткового мінімуму станом на 1 грудня 2016 року, а саме 1600 грн.

     Враховуючи вищезазначене, із загальної кількості потерпілих, які отримують щомісячні страхові виплати, що компенсують втрачений заробіток станом на 1 січня 2017 року. При цьому у кожної особи розмір збільшення індивідуальний.

     Зважаючи на те, що відновлення соціальної справедливості та підвищення виплат до рівня мінімальної заробітної плати потребували в більшості постраждалі на підприємствах сільського господарства та в регіонах, в яких середня заробітна плата не висока, найбільша кількість осіб, яким встановлено новий розмір страхових виплат.

     Підвищення страхових виплат для всіх потерпілих буде проведено з 1 березня 2017 року після затвердження Кабінетом Міністрів України коефіцієнту перерахунку страхових виплат, який повинен відповідати темпу зростання середньої номінальної заробітної плати за даними Державної служби статистики України.

Джерело інформації: сайт http://www.social.org.ua/view/6108

4

26 січня 2017р.

Стартувала підготовка з проведення V Всеукраїнської спартакіади «Сила духу»

4

25 січня 2017р.

В Сокирянському ВПУ вели мову про охорону праці

4

05 грудня 2016р.

3 грудня - Міжнародний день інвалідів

4

22 листопада 2016р.

ЗМІНИ до Порядку проведення індексації грошових доходів населення

4

17 листопада 2016р.

ЗАВЕРШЕНО СЕЗОН ЗБОРУ ВРОЖАЇВ

4

14 листопада 2016р.

ПРОФЕСІЙНІ ЗАХВОРЮВАННЯ: ПРИЧИНИ РОЗВИТКУ ТА ПРОФІЛАКТИКА

4

11 листопада 2016р.

Пам’ятка при виконанні газозварювальних робіт.

4

09 листопада 2016р.

Громадськість Сокирянщини відзначила річницю Буковинського віча та привітала працівників соціальної сфери з професійним святом

4

27 жовтня 2016р.

Досвід організації роботи з питань охорони праці у Державному підприємстві «Сокирянське лісове господарство»

4

26 жовтня 2016р.

Вплив шкідливих виробничих факторів на організм працівників

4

02 вересня 2016р.

Сокирянщина зібрала аграріїв на конференцію під назвою «Майстерня садівництва»

4

01 вересня 2016р.

Відзначення 25-ї  річниці незалежності України в Сокирянському районі

4

26 серпня 2016р.

На Сокирянщині – найвищі показники врожайності.

4

04 серпня 2016р.

ЄДИНИЙ РЕЄСТР ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ ЗАПРАЦЮВАВ У ТЕСТОВОМУ РЕЖИМІ

 

4

01 серпня 2016р.

Запобігти  приховування нещасних випадків на виробництві

4

26 липня 2016р.

Елеваторний комплекс на ст. Вашківці Сокирянського району – один із найкращих в Україні

4

12 липня 2016р.

Відбувся регіональний семінар на тему: «Передові аспекти захисту яблуневого саду від компанії ТОВ «Самміт – Агро Юкрейн»

4

06 липня 2016р.

ПАМ”ЯТКА
безпеки праці під час виконання комплексу зернозбиральних робіт

4

22 червня 2016р.

Колектив відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Сокирянському районі прийняв участь у  скорботних заходах з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

4

23 травня 2016р.

Відбулись відбірні змагання Всеукраїнської спартакіади «Сила духу»

 

4

05 травня 2016р.

Відзначення  Всесвітнього Дня охорони праці

4

22 квітня 2016р.

Проведено акцію «За чисте довкілля»

 

4

19 квітня 2016р.

Проведено навчання  з питань охорони праці

 

4

18 квітня 2016р.

ПЛАН ЗАХОДІВ
управління виконавчої дирекції Фонду ССНВ в Чернівецькій області
з відзначення у 2016 році Дня охорони праці
під девізом: «Стрес на робочому місці: колективний виклик»

 

4

18 квітня 2016р.

ЗВЕРНЕННЯ
Організаційного комітету з підготовки та проведення
 у 2016 році заходів з нагоди
 Дня охорони праці в Україні

1

04 квітня 2016р.

Розпочинається  проведення IV регіональних відбірних змагань серед інвалідів праці в рамках  спартакіади «Сила духу»

 

1

28 березня 2016р.

Сокирянщина відзначила 72 – у річницю визволення від фашистських загарбників

 

1

25 березня 2016р.

Головний спеціаліст з страхових виплат відділення виконавчої дирекції  Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України  у Сокирянському районі  Корогода Наталя Володимирівна  надала  путівку потерпілому  на виробництві ,інваліду 3   групи інвалідності - Філіпову Сергію Володимировичу

1

23 березня 2016р.

Що потрібно знати якщо з вами або з вашими рідними стався нещасний випадок на виробництві?

1

21 березня 2016р.

Відбулась зустріч аграріїв нашого краю

1

23 лютого 2016р.

Робота із стягнення заборгованості потребує суттєвого покращення

      Начальник відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Сокирянському районі Морар С.С. прийняла участь в апаратній нараді при т.в.о. голови Сокирянської районної державної адміністрації . На нараді розглядалось питання про роботу відділу державної виконавчої служби Сокирянського районного управління юстиції  щодо стягнення заборгованості до цільових Фондів, зокрема і до відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Сокирянському районі. На даний час до відділу державної виконавчої служби Сокирянського районного управління юстиції передані на примусове виконання виконавчі листи по двох страхувальниках, а саме Комунальному підприємству «Сокирянське виробниче житлово – комунальне господарство» на суму 6264,81  грн. та сільськогоспорському ТзОВ «Селищанське» на суму капіталізованих платежів в розмірі 318 267,34 грн. Серед причин нестягнення боргів з підприємств – боржників начальник відділу державної виконавчої служби назвав відсутність рухомого та нерухомого майна та  коштів на їх рахунках. Одним з основних дієвих заходів залишаються спільні виїзди із залученням всіх служб по стягненню коштів з боржників та розроблення конкретних кроків щодо погашення заборгованості кожним підприємством – боржником.
За результатами наради дані відповідні доручення щодо скорочення існуючої заборгованості.

1

16 лютого 2016р.

Впровадження системи управління охороною праці

   Начальник відділення ВД Фонду ССНВ у Сокирянському районі прийняла участь в опрацюванні та впровадженні СУОП на ФГ «Галичанка»( с.Ломачинці Сокирянського району). Під час проведення зустрічі,  надано роз’яснення  та пропозиції до профілактичних заходів, які розробляються роботодавцем на виконання нормативно-правових актів з охорони праці, спрямовані на зниження та попередження виробничого травматизму. Запропоновано  наступні заходи, спрямовані на покращення умов праці працівників  фермерського господарства: проведення навчання працівників та керівників виробничих підрозділів та перевірка знань з охорони праці з обов'язковим оформленням протоколу результатів роботи комісії з перевірки знань; повне оформлення документації з питань охорони праці на підприємстві; повне забезпечення працівників засобами індивідуального захисту та спецодягу; оформлення куточків охорони праці на виробничих ділянках; підвищення якості контролю за питаннями охорони праці.

1

10 лютого 2016р.

Внесено законопроект щодо відновлення перерахунку щомісячних страхових виплат


     На багаточисельні звернення потерпілих на виробництві, членів їх сімей та звернення уповноваженого Верховної Ради України з прав людини народним депутатом М.Папієвим розроблено та внесено на розгляд Верховної Ради України законопроект від 04.02.2016 №4015 «Про внесення змін до Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування» (щодо перерахунку сум щомісячних страхових виплат)».
     Зазначений законопроект дозволяє відновити проведення перерахунку щомісячних страхових виплат, який провадиться з 1 березня наступного року у разі зростання у попередньому календарному році середньої заробітної плати у галузях національної економіки за даними центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політики у сфері статистики, у порядку, визначеному частиною другою статті 37 Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування» за весь період, на який дія цієї норми була зупинена.
     Слід зазначити, що прикінцевими та перехідними положеннями Закону України «Про реформування загальнообов'язкового державного соціального страхування та легалізацію фонду оплати праці», який було прийнято 28 грудня 2014 року, було зупинено перерахунок щомісячних страхових виплат з 1 січня 2015 року до стабілізації фінансово-економічного становища держави.
     Внаслідок зупинення щорічного перерахунку щомісячних страхових виплат у деяких отримувачів цих виплат, які для них є основним джерелом існування, розмір виплат є нижчим від прожиткового мінімуму, встановленого законом. Відтак, стосовно цієї категорії осіб не забезпечується виконання вимог Конституції України, відповідно до якої пенсії, інші види соціальних виплат та допомоги, що є основним джерелом існування, мають забезпечувати рівень життя, не нижчий від прожиткового мінімуму, встановленого законом.
     Прийняття цього закону надасть правові підстави Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України здійснити з 1 березня перерахунок щомісячних страхових виплат і покращити соціальних захист потерпілих на виробництві та членів їх сімей.

 

1

10 лютого 2016р.

Що має знати роботодавець про медичний огляд на підприємстві

1

08 лютого 2016р.

До відома потерпілих на виробництві та членам їх сімей, що отримують страхові виплати у відділенні Фонду від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Сокирянському районі Чернівецької області

      Відповідно до пункту 5 Порядку проведення індексації грошових доходів населення, затвердженого постановою Кабінету МіністрівУкраїнивід 17.07.2003 № 1078, у разі підвищення, зокрема, пенсій, виплат, що здійснюються відповідно до законодавства про загальнообов’язкове державне соціальне страхування, значення індексу споживчих цін у місяці, в якому відбувається підвищення, приймається за 1 або 100 відсотків.
      Обчислення індексу споживчих цін для проведення подальшої індексації здійснюється з місяця, наступного за місяцем підвищення зазначених грошових доходів населення.
      Якщо розмір підвищення грошового доходу не перевищує суму індексації, що склалась у місяці підвищення доходу, сума індексації у цьому місяці визначається з урахуванням розміру підвищення доходу і розраховується як різниця між сумою індексації і розміром підвищення доходу.
      У зв’язку з набранням чинності Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік»» від 17.09.2015 № 704 з 01.09.2015 відбулося підвищення розмірів мінімальної заробітної плати та пенсій, що стало підставою для зміни базового місяця при обчисленні індексу споживчих цін для індексації грошових доходів населення.
      Тому, відділенням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Сокирянському районі, у зв’язку з підвищенням розміру пенсій з 1 вересня 2015 року здійснено перерахунок суми індексації, проведеної у вересні – грудні 2015 року.
      В січні 2015 року здійснено перерахунок щомісячної страхової виплати з  01 березня 2014 на коефіцієнт 1,079. Відповідно до рішення правління Фонду виплачувалася щомісячно рівними частинами протягом 2015 року. Отже, розмір щомісячної страхової виплати не зменшено, а загальна сума виплат зменшилася за рахунок закінчення виплат донарахованої суми перерахунку за 2014 рік.

 

1

25 грудня 2015р.

Державну реєстрацію юридичних осіб та ФОП здійснюватимуть місцеві органи

1

07 грудня 2015р.

3 грудня - Міжнародний день інвалідів

1

19 листопада 2015р.

Відзначено ювілей Сокирянського району!

1

18 листопада 2015р.

Відшкодування шкоди потерпілим та членам їх сімей за січень- жовтень 2015 року

1

17 листопада 2015р.

Повідомлення про прийняття працівника на роботу згідно договору цивільно - правового характеру не подається !

1

28 жовтня 2015р.

ІНФОРМАЦІЯ
для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської областей

1

28 жовтня 2015р.

Методичні рекомендації
щодо попередження виробничого травматизму та професійних захворювань під час роботи на зарубіжній та вітчизняній сільськогосподарській техніці з урахуванням професійних ризиків

1

27 жовтня 2015р.

Організація охорони праці у сільському господарстві

1

29 вересня 2015р.

Обов’язкові медичні огляди працівників певних категорій

1

20 серпня 2015р.

Безпека під час виконання вантажно-розвантажувальних робіт

 

1

19 серпня 2015р.

Нові Правила охорони праці під час вантажно-розвантажувальних робіт

1

11 серпня 2015р.

Відбулась ІІІ обласна спартакіада «Сила духу» серед інвалідів праці

 

1

23 липня 2015р.

Особливості обчислення середньої заробітної плати для розрахунку виплат за страхуванням від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності

 

1

13 липня 2015р.

Основна задача - профілактика виробничого травматизму.

1  

09 липня 2015р.

Порядок передачі екстреного повідомлення  лікувально-профілактичним закладом про звернення потерпілого з посиланням на нещасний випадок на виробництві до відділення Фонду ССНВ у Сокирянському районі

1  

30 червня 2015р.

Працювати без травм і аварій - запорука успіху.

 

1  

24 червня 2015р.

Вимоги безпеки праці при роботах на тракторах і МТА

 

1  

29 квітня 2015р.

Проведено навчання з питань охорони праці.

 

1  

08 квітня 2015р.

Проведення акції «За чисте довкілля»

1  

23 березня 2015р.

Начальник відділення ВД Фонду ССНВ у Сокирянсьокму районі  Морар С.С. та страховий експерт з охорони праці Кельменецького відділення Фонду ССНВ взяли участь в проведенні семінару-навчанні з питань охорони праці

1

26 лютого 2015р.

Працівники  відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України  у Сокирянському районі провели засідання «круглого столу» з потерпілими, які тимчасово переселені із зони проведення антитерористичної операції.Під час зустрічі працівники відділення провели роз'яснювальну роботу з питань проведення щомісячних страхових виплат та надання медико-соціальної реабілітації потерпілим від нещасних випадків на виробництві.

 

1

27 січня 2015р.

Відбулася 20 позачергова сесія Сокирянської районної ради VI скликання.

 

1

22 січня 2015р.

До уваги роботодавців!
Шановні страхувальники!
Звертаємо Вашу увагу, що відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України  у Сокирянському районі  додатково, 24 січня 2015 року буде продовжувати прийом «Відомісті розподілу  чисельності працівників, річного фактичного обсягу реалізованої продукції (робіт, послуг) за видами економічної діяльності (далі – відомість розподілу) за минулий календарний рік» .
     Оскільки останній день прийому звітності припадає на вихідний день, прийом відомості буде продовжено до 26 січня 2015 року.     
Адреса відділення: м.Сокиряни, вул. 28 Червня,буд.34 а; тел. 2-03-63. 

 

1

24 грудня 2014р.

До уваги страхувальників!

     Нагадуємо, що на виконання статті 45 Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності» страхувальники один раз на рік до 25 січня року, наступного за звітним, подають до робочих органів виконавчої дирекції Фонду за місцезнаходженням (місцем проживання)  відомість розподілу  чисельності працівників, річного фактичного обсягу реалізованої продукції (робіт, послуг) за видами економічної діяльності (далі – відомість розподілу) за минулий календарний рік.
     Робочими органами виконавчої дирекції Фонду щорічно, на підставі відомості розподілу, здійснюється перегляд з початку поточного року належності страхувальника до класу професійного ризику виробництва за його основним видом економічної діяльності.
     Оскільки 25 січня 2015 року припадає на вихідний день, відомості розподілу за результатами роботи за 2014 рік подаються страхувальниками до 26 січня 2015 року.
     Страхувальники мають право надіслати відомість розподілу робочому органу виконавчої дирекції Фонду поштою з повідомленням про вручення згідно з Порядком оформлення поштових відправлень з вкладенням матеріалів звітності, розрахункових документів і декларацій, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 28.07.1997 № 799 (із змінами). У разі надсилання відомості розподілу поштою вона вважається поданою у день отримання  відділенням поштового зв'язку від страхувальника поштового відправлення із відомістю розподілу.

     
Також повідомляємо, що відповідно до статті 52 Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності» за несвоєчасне інформування Фонду соціального страхування від нещасних випадків про річний фактичний обсяг реалізованої продукції (робіт, послуг) страхувальник притягується до відповідальності згідно із законом.

 

1

09 грудня 2014р.

     Начальник відділення ВД Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Сокирянському районі , прийняла участь в нараді , на якій були обговорені першочергові заходи щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах району за участю профільних служб.
     Звертаючись до керівників профільних служб району, Олексій Сергійович наголосив на необхідності вжиття максимально можливих заходів аби запобігти випадкам травмування або загибелі людей на водних об’єктах в зимовий період та особливо під час новорічно-різдвяних свят.
     Наразі погода не сприяє безпеці, невеликий шар снігу прикрив тонкий лід, що може спричинити нещасні випадки. Тому від злагодженої роботи всіх дотичних служб залежить життя та здоров’я мешканців району, а надто дітей.
     Отож в ході наради розроблено чіткий план заходів та дано конкретні доручення щодо недопущення виникнення будь-яких ускладнень. Зокрема, буде проведено серед учнів навчальних закладів району роз’яснювальну роботу щодо необхідності дотримання правил техніки безпекипід час перебування на канікулах. Задля запобігання випадкам травмування та загибелі людей на водних об’єктах, районному відділу Управління державної служби з надзвичайних ситуацій доручено провести інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення щодо необхідності дотримання правил техніки безпеки під час перебування на льоду. А головам міської, сільських рад району запропоновано надати перелік місць де будуть проводитись обряди освячення води на свято Водохреща та забезпечено чергування медиків.

 

1

04 грудня 2014р.

Начальник  та працівники відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Сокирянському районі  вшанували потерпілих та інвалідів виробничого травматизму з нагоди відзначення Міжнародного Дня інвалідів

1

03 грудня 2014р.

Начальник відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Сокирянському районі  Морар С.С., прийняла участь в святковому концерті  на честь відзначення Міжнародного Дня інваліда

1

20 листопада 2014р.

Колектив відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Сокирянському районі долучився до проведення традиційної районної акції «Милосердя».Цього року традиційна районна акція «Милосердя» дещо змінила свій формат. Окрім допомоги старшому поколінню, людям з обмеженими можливостями, обездоленим, починаючи з березня мешканці району, організації, підприємства, установи неодноразово долучаються до зборів коштів, одягу, продуктів харчування, предметів першої необхідності військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції.
Однак, як відмітив перший заступник голови райдержадміністрації Олексій Бойко на черговому засіданні Оргкомітету маємо розуміти, що цього недостатньо. Адже потреби хлопців з кожним днем змінюються і зростають. Поряд з ворогом на бійців наступає зима, яка несе холод і хвороби.
Отож Оргкомітетом було прийнято рішення: для адресної допомоги бійцям української армії, нашим землякам, трудові колективи установ, організацій та підприємстввсіх форм власності, громадські організації, релігійні конфесії, небайдужі мешканці району можуть перерахувати кошти на постійний рахунок благодійноїакції «Милосердя» з позначкою «АТО».
Акція «Милосердя» не має термінів проведення. Вона триватиме доти, поки хтось потребує допомоги.

 

1

10 листопада 2014р.

Начальник відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Сокирянському районі Морар С.С. прийняла участь в зборах членів комітету кредиторів по справі страхувальника – банкрута Товариства з обмеженою відповідальністю аграрно-промислової фірми  «Прогрес Агро» (ст.Романківці) Сокирянського району, за яким рахується заборгованість зі сплати страхових платежів до Фонду у сумі 3830,58грн. На порядок денний було винесено питання щодо розгляду звіту ліквідатора Стрельникова В.В. про проведену роботу станом на 10.11.2014року.

 

 

29 серпня 2014р.

Страховий експерт  з охорони праці відділення ВД Фонду ССНВ  у Сокирянському районі Братушко Д.Т. прийняв участь в засіданні «круглого столу» з питань  охорони праці в галузі освіти ,а саме в Новодністровській ЗОШ 1 ступеня. В процесі засідання «круглого столу» були розглянуті питання стану охорони праці в закладі освіти, заслухана інформація інженера з охорони праці Юричиної О.І., страхового експерта з охорони праці відділення ВД Фонду ССНВ у Сокирянському районі  та начальника відділу безпеки життєдіяльності населення Новодністровської міської ради Рошка М.І.  особлива увага була привернута на виконання своїх функціональних обов’язків з охорони праці відповідно до статті 13 Закону України «Про охорону праці».

 

1  

28 серпня 2014р.

Страховий експерт  з охорони праці відділення ВД Фонду ССНВ  у Сокирянському районі Братушко Д.Т. прийняв участь у роботі комісії з питань охорони праці в Товаристві з обмеженою відповідальністю «Азарія»м.Новодністровськ. В ході роботи комісії з питань охорони праці було проаналізовано стан виробничого травматизму на території Сокирянськоно району за 8 місяців 2014 року та  надана практична допомога у розробці комплексних заходів для підвищення рівня охорони праці у товаристві.В засіданні комісії прийняла участь начальник відділу безпеки життєдіяльності населення Новодністровської міської ради Рошка М.І. 

 

1  

27 серпня 2014р.

Страховий експерт  з охорони праці відділення ВД Фонду ССНВ у Сокирянському районі Братушко Д.Т. прийняв участь у роботі комісії з питань охорони праці у приватному підприємстві Ткач Т.Є.м.Новодністровськ. В засіданні комісії прийняла участь начальник відділу безпеки життєдіяльності населення Новодністровської міської ради Рошка М.І.  В ході роботи комісії з питань охорони праці була надана практична допомога у розробці комплексних заходів для досягнення встановлених нормативів та підвищення існуючого рівня охорони праці на підприємстві.

 

 

24 серпня 2014р.

Начальник та колектив відділення ВД Фонду ССНВ у Сокирянському районі прийняли участь в урочистостях з нагоди святкування Дня незалежності України.Розпочалися заходи урочистою ходою керівників районної виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, депутатів районної і обласної рад, трудових колективів, громадськості району та покладанням квітів до пам’ятника Т. Шевченка.Відтак, всіх жителів району з найвеличнішим святом нашої країни привітав заступник голови райдержадміністрації Богдан Банчук. Звертаючись до присутніх Богдан Миколайовичзауважив, щовпершеУкраїнасвій день народження не святкує, а відзначає. А цеозначає, щонині нам необхіднопереосмислити та по справжньомуоцінити смак незалежності. «Українці, які у всічасибулимиролюбною та працьовитоюнацією, з віковічнимпрагнення до розквітуУкраїни в сім’їєвропейськихнародів, змушенівідстоюватисвоє право на свободу зізброєю в руках»,-  сказав він.
Опісля, всісхилилиголови в хвилинімовчання, в пам’ять тих, хтополіг за волю й незалежністьУкраїни - героївНебесноїсотні, патріотів - воїнів та мирнихгромадян.   
На завершення Богдан Банчукпобажаввсім миру, згуртованості та віри в перемогу і щасливемайбутнє наших дітей та України.

 

1  

23 серпня 2014р.

Начальник відділення ВД Фонду ССНВ у Сокирянському районі Морар С.С. прийняла участь в урочистостях з нагоди святкування Дня державного прапора України , які відбулисьбіля амін приміщення районної державної адміністрації. В святкуванні взяли участь керівники районної та міської влади, працівники державних установ і громадськість. Під звуки Державного Гімну України прикордонники ДПС «Сокиряни» урочисто підняли жовто – блакитний стяг. Як зазначив у своєму вітанні заступник голови районної державної адміністрації Богдан Банчук, що сучасні події змушували сотні тисяч раз здійматися стягу в небо. Його підняли в листопаді минулого року студенти поряд з прапором європейської співдружності, він став справжнім духом справедливості під час кривавих подій на Майдані. За національні символи нашої держави били й калічили людей в Криму і на Донбасі.
«Допокисиньо-жовтий стяг майорить у нас над головою, доти буде зміцнюватися український дух, його тверда віра в перемогу та велич нашого народу.По-іншому й бути не може. Тому що, незалежн овід того, яку віру сповідаємо, якою мовою розмовляємо, де народилися, ми – українці. І держава у нас одна,  цінності у нас одні і мета – спільна» - сказав він.

 

 

14 серпня 2014р.

Відбулись  обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади

 

1  

11 серпня 2014р.

Начальник відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Сокирянському районі Морар С.С. прийняла участь в зборах членів комітету кредиторів по справі страхувальника – банкрута Товариства з обмеженою відповідальністю аграрно-промислової фірми  «Прогрес Агро» (ст.Романківці) Сокирянського району, за яким рахується заборгованість зі сплати страхових платежів до Фонду у сумі 3830,58грн. На порядок денний було винесено питання щодо розгляду звіту ліквідатора Стрельникова В.В. про проведену роботу станом на 11.08.2014року.

 

1  

04 липня 2014р.

     Страховий  експерт з охорони праці відділення  виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Сокирянському районі Братушко Д.Т. , прийняв участь в семінарі-навчанні з питань охорони праці, техніки безпеки , пожежної безпеки та надання першої медичної допомоги потерпілим від нещасних випадків під час збирання врожаю зернових-колосових культур .  Семінар-навчання відбувся в залі засідань Сокирянської районної державної адміністрації за участю заступника голови райдержадміністрації, головних спеціалісті управління агропромислового розвитку, кеорівників та спеціалістів сільськогосподарських підприємств Сокирянського району. В своєму виступі на семінарі , страховий експерт з хорони праці відділення проаналізував стан виробничого травматизму по району та надав консультації щодо дотримання техніки безпеки під час збирання врожаю.

 

1  

02 липня 2014р.

ДОТРИМАННЯ БЕЗПЕЧНИХ  УМОВ   ПРАЦІ

 

1  

01 липня 2014р.

     Начальник відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Сокирянському районі Морар С.С. прийняла участь в зборах членів комітету кредиторів по справі страхувальника – банкрута Товариства з обмеженою відповідальністю аграрно-промислової фірми  «Прогрес Агро» (ст.Романківці) Сокирянського району, за яким рахується заборгованість зі сплати страхових платежів до Фонду у сумі 3830,58грн. На порядок денний було винесено питання щодо розгляду звіту ліквідатора Стрельникова В.В. про проведену роботу за 6 місяців поточного року.

 

1  

27 червня 2014р.

Відбулась ІІ обласна спартакіада «Сила духу» серед інвалідів праці

 

1  

26 червня 2014р.

Відбулась конференція з обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади

 

1  

25 червня 2014р.

Начальник відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Сокирянському районі Морар С.С. прийняла участь в сесії Сокирянськоїрайонної ради

 

1  

24 червня 2014р.

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПОТЕРПІЛИХ НА ВИРОБНИЦТВІ ТА ЧЛЕНІВ ЇХ СІМЕЙ, ЩО ОТРИМУЮТЬ СТРАХОВІ ВИПЛАТИ ЗА РАХУНОК ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ ВІД НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ НА ВИРОБНИЦТВІ ТА ПРОФЕСІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ
які приїхали для тимчасового перебування
з Автономної Республіки Крим та міста Севастополь,  Донецької та Луганської областей

 

1  

23 червня 2014р.

Начальник відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Сокирянському районі Морар С.С. прийняла участь в засіданні колегії Сокирянської районної державної адміністрації.

 

 

20 червня 2014р.

Страховий експерт з охорони праці відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Сокирянському районі  Братушко Д.Т. здійснив планову перевірку та прийняв участь в опрацюванні та впроваджені системи управління охороною праці на МП «Каштан» с.РоманківціСокирянського району ( 14 клас ризику). В процесі проведення перевірки, керівнику підприємства  Майбороді В.І. були надані зразки документів , які необхідні для функціонування СУОП на підприємстві , обговорено правила виконання робіт і поведінки працівників на території та у виробничих приміщеннях підприємства відповідно до нормативно-правових актів з охорони праці.

 

 

20 червня 2014р.

Страховим експертом з охорони праці відділення  виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Сокирянському районі Братушко Д.Т. , проведено перевірку з питань профілактики виробничого травматизму Товариства з обмеженою відповідальністю «Укрпромальп» м.Новодністровськ. В ході проведення перевірки страховий експерт взяв участь у розробленні нормативних актів з охорони праці, зокрема розроблено інструкцію з охорони праці для робітників-верхолазів, що здійснюють декоративну обробку жилих та офісних будівель.

 

 

19 червня 2014р.

Провідний спеціаліст Товариства з обмеженою відповідальністю «Парус-Захід» ( м.Чернівці) надав практичну допомогу в користуванні програмним забезпеченням «Парус бухгалтерія» головному бухгалтеру відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Сокирянському районі Дунітраш В.О.В процесі надання практичної допомоги отримано практичні знання по використанню основних задач програми: план рахунків, формування аналітики різних рівнів; зразки господарських операцій; внесення залишків за рахунками; касові, платіжні документи, їх проведення в бухобліку; господарські операції; внутрішні документи; оборотні відомості: «Розрахунки з дебіторами та кредиторами», «Рух коштів по рахунках», «Рух матцінностей»; інвентарна картотека, картотека МНА, операції над картками; нарахування амортизації; друк звітів; формування податкової та бухгалтерської звітності; XML — звітність; перенесення залишків; друк балансу, Головної Книги.

 

 

19 червня 2014р.

Начальник відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Сокирянському районі Морар С.С. прийняла участь в засіданні комісії з питань забезпечення своєчасності та повноти сплати податків та погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат при Сокирянській РДА. За інформацією  профільних служб, незмінною залишилась сума боргу до районного центру зайнятості та фондів соціального страхування населення. Разом з тим, відмічено певну динаміку щодо зменшення заборгованості по єдиному соціальному внеску та суми боргу по страховим внескам. 

 

1  

16 червня 2014р.

Начальник відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Сокирянському районі Морар С.С. прийняла участь в апаратній  нараді.

 

1  

13 червня 2014р.

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПОТЕРПІЛИХ НА ВИРОБНИЦТВІ ТА ЧЛЕНІВ ЇХ СІМЕЙ, ЩО ОТРИМУЮТЬ СТРАХОВІ ВИПЛАТИ ЗА РАХУНОК ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ ВІД НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ НА ВИРОБНИЦТВІ ТА ПРОФЕСІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ
які приїхали для тимчасового перебування
з Автономної Республіки Крим та міста Севастополь,  Донецької та Луганської областей