Новини

1

01 жовтня 2014р.

     У зв’язку із проведенням оптимізації організаційних функцій та структури робочих органів виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області, з 1 жовтня 2014 року відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Хотинському Чернівецької області припинило діяльність, як юридична особа, шляхом приєднання до відділення виконавчої дирекції Фонду у Кельменецькому районі Чернівецької області.
     Відділення у Кельменецькому районі є правонаступником відділення виконавчої дирекції Фонду у Хотинському районі з передачею всього майна, прав та обов’язків і функцій відділення щодо забезпечення державного соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Хотинському районі.
     З 01 жовтня 2014 року у м. Хотин по вул. Незалежності, 30, за телефоном (0231) 2-30-48 стаціонарно, адреса електронної пошти: fssnvhot@ukrpost.ua, щодня працює представник відділення виконавчої дирекції Фонду у Кельменецькому районі, а саме головний спеціаліст, який буде виконувати обов’язки по наданню необхідної  інформації страхувальникам та потерпілим на виробництві на території Хотинського району.

 

1

29 серпня 2014р.

Проведено зустріч із фізичними особами-підприємцями. 

1

01 липня 2014р.

Друга Всеукраїнська спартакіада серед інвалідів праці  "Сила духу"

 

1

26 червня 2014р.

У м. Чернівці по вул. Ольги Гузар, 2 відбудуться відбіркові змагання у другій Всеукраїнській спартакіаді «Сила Духу»

1

17 червня 2014р.

Начальник відділення Р.Назаренко разом з спеціалістом з питань відшкодування шкоди потерпілим відділення І.Соколюк відвідали інвалідів праці.

1

12 червня 2014р.

     Відбулася нарада на базі Хотинського технікуму Подільського ДАТУ щодо профілактики травматизму серед навчальних закладів. Начальник відділення Р. Назаренко ознайомив всіх присутніх із результати роботи відділення з початку року, рівнем травматизму у Хотинському районі, основними вимогами ЗУ «Про охорону праці», організацією питання охорони праці на підприємствах,проведення інструктажів з техніки безпеки з метою збереження життя і здоров’я учасників навчального процесу.
     Учасники наради обговорили стан охоронипраці у навчальних закладах краю, шляхи удосконалення СУОП у навчальних закладах для унеможливлення настання нещасних випадків.

 

1

22 травня 2014р.

Начальник відділення та страховий експерт з охорони праці прийняли участь у засіданні комісії з перевірки знань з питань охорони праці на Державному підприємстві «Хотинське лісове господарство»

 

1

30 квітня 2014р.

28 квітня – Всесвітній день охорони праці

Девіз 2014 року – "Безпека праці та здоров’я під час використання хімічних речовин на виробництві".

1

11 грудня 2013р.

Шановні роботодавці!

     Відділення Фонду соціального страхування  від нещасних випадків та професійних захворювань України у Хотинському районі повідомляє Вам, що згідно п.3.10. постанови правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України 30.11.2010 № 30 (зі змінами), зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 24 грудня 2010 року за №1337/18632:
     Страхувальники один раз на рік до 25 січня року, наступного за звітним, подають до робочих органів виконавчої дирекції Фонду за місцезнаходженням (місцем проживання) відомість розподілу чисельності працівників, річного фактичного обсягу реалізації продукції ( робіт, послуг) за видами економічної діяльності (далі – відомість розподілу) за формою з додатком 5 до цього Порядку.
     Робочими органами виконавчої дирекції Фонду щорічно, на підставі відомості розподілу, здійснюється перегляд з початку поточного року належності страхувальника до класу професійного ризику виробництва за основним видом економічної діяльності.
     Звіти будуть прийматися за адресою: м. Хотин, вул. Незалежності, 30 (2-й поверх приміщення) .
     За несвоєчасне подання або неподання встановленої звітності, несвоєчасне інформування Фонду про річний фактичний обсяг реалізованої продукції (робіт, послуг), про зміни технології робіт або виду економічної діяльності підприємства страхувальник несе адміністративну відповідальність у вигляді штрафу згідно ст.165-4 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» .
Довідки за телефоном 2-30-48.

 

Начальник відділення                                                                 Р. Назаренко

 

1

09 грудня 2013р.

Досвід організації роботи з питань  охорони праці та безпеки життєдіяльності в Хотинській центральній районній лікарні Департаменту охорони здоров'я та цивільного захисту населення Чернівецької обласної державної адміністрації

1

04 грудня 2013р.

Міжнародний день інвалідів.

 

1

08 листопада 2013р.

31.10.2013 року з нагоди Дня працівника соціальної сфери відбулися урочисті заходи за участю працівників відділення. Заступник голови районної державної адміністрації Володимир Сторчак та голова районної ради Дмитро Руденко привітали усіх присутніх з професійним святом.
Заступник голови районної державної адміністрації та голова районної ради вручили працівникам соціальної сфери Почесні грамоти районної державної адміністрації та районної ради, після чого відбувся святковий концерт.

20 вересня 2013р.

На базі Хотинського району розпочато організацію проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці спеціалістів з охорони праці підприємств цього району.

13 вересня 2013 р.

Комісією у складі представників Управління ВД Фонду ССНВ в Чернівецькій області та Страхової компанії «Брокбізнес» було проведеного огляд  чотирьох транспортних засобів інвалідів трудового каліцтва , що перебувають на обліку у відділенні ВД Фонду ССНВ у Хотинському районі , видано страхові сертифікати на автомобілі Чернівецького Управління ПАТ Страхова компанія  «Брокбізнес». Оплата за страхові сертифікати проведена  також за рахунок коштів виконавчої дирекції Фонду. Проведено огляд автомобілів. Автомобілі застраховано на випадок їх втрати внаслідок ДТП, стихійного лиха, пожежі, вибуху, протиправних дій третіх осіб та інше.

Звіт за півріччя 2013 року