Новини                                                                                                   

4

21 липня 2017р.  

Протягом липня страховими експертами з охорони праці відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м. Чернівці Дідиком С.Н. та Семенюком Т.А. прийнята участь у роботі комісій з  розслідування нещасних випадків, які сталися в ТДВ «Денисівка», КБУ «Центральний палац культури м. Чернівці», ТОВ «Автомотів Електрик Україна», Новоселицький РЕМ ПрАТ «ЕК «Чернівціобленерго», ТОВ ВКФ «Балакком», ТОВ «РОМА».

 

4

15 травня 2017р.  

24 квітня в КП «Чернівцітеплокомуненерго» проведено нараду до Дня охорони праці.

 

4

15 травня 2017р.  

Звітуємо про проведену роботу на підприємствах міста до Дня охорони праці.

4

26 квітня 2017р.  

Відбувся семінар з нагоди відзначення Дня охорони праці.

4

25 квітня 2017р.  

СИЛА ДУХУ – 2017

4

29 березня 2017р.  

Працівникам  Чернівецького міського комунального бюро технічної інвентаризації проведено перевірку знань з питань охорони праці

     Відповідно до плану-графіку Чернівецького міського комунального бюро технічної інвентаризації, проведено перевірку знань з питань охорони праці працівників за нормативно-правовими актами з охорони праці, додержання яких входить до їх функціональних обов’язків. Щорічно підприємство для проведення перевірки знань з питань охорони праці запрошує страхового експерта з охорони праці відділення виконавчої дирекції Фонду у м. Чернівці  Семенюка Тараса Анатолійовича, який входить до складу комісії.

4

29 березня 2017р.  

Консультативний семінар з працівниками Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №31

     В приміщенні чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №31  проведено консультативний семінар з  працівниками школи. Під час виступу головним страховим експертом з охорони праці відділення виконавчої дирекції Фонду у м. Чернівці Дідиком Сергієм Наумовичем було ознайомлено присутніх зі станом виробничого травматизму по місту та Чернівецькій області за 2016 та 2017 роки. Зокрема, було наголошено на проведені якісних інструктажів, навчанні та перевірці знань з питань охорони праці, у відповідності до «Положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці в закладах, установах, організаціях, підприємствах, підпорядкованих Міністерству освіти і науки України",  дотриманні вимог правил пожежної безпеки та електробезпеки, а також дотриманні трудової дисципліни. 

4

29 березня 2017р.  

Проведено навчання в КП «Чернівецьке тролейбусне управління»

     В КП «Чернівецьке тролейбусне управління» за участю головного страхового експерта з охорони праці відділення виконавчої дирекції Фонду у м. Чернівці Дідика Сергія Наумовича відбулось навчання з питань охорони праці з працівниками даного підприємства.
З присутніми було обговорено положення Закону України «Про охорону праці», правила охорони праці на міському електричному транспорті, а також порядок організації та дії при розслідуванні нещасних випадків. Обговорено питання проходження та контролю періодичних медичних оглядів, обов'язковому забезпеченню та застосуванню засобів індивідуального захисту тощо.

4

21 лютого 2017р.  

03 лютого у дошкільному навчальному закладі №35 м. Чернівці відбувся семінар з працівниками

4

12 січня 2017р.  

Головним страховим експертом з охорони праці відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м. Чернівці Дідиком С.Н. в січні прийнята участь у  розслідуванні екстреного повідомлення  про звернення потерпілого щодо настання нещасного випадку на виробництві в ТДВ «Кварц». Комісією підприємства встановлено, що травма отримана за межами підприємства, по дорозі додому. За результатами розслідування згідно постанови КМУ від 22 березня 2001 року №270 «Порядок  розслідування та обліку нещасних випадків невиробничого характеру» складено акт за формою НТ.

 

4

12 січня 2017р.  

     Страховим експертом з охорони праці відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м. Чернівці Семенюком Т.А. в січні прийнята участь у  розслідуванні спроби скоєння самогубства, яка сталася в робочий час на ТОВ  «Баядера Логістик». Комісією з розслідування, випадок самогубства визнано таким, що не пов'язаний з виробництвом. Потерпілий, мав великі грошові борги і в стресовому стані  вирішив закінчити життя самогубством.

4

12 січня 2017р.

     Головним страховим експертом з охорони праці відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м. Чернівці Дідиком С.Н. в січні прийнята участь у  розслідуванні комісією нещасного випадку, який стався в вищому професійному художньому училищі №5. При  переході проїжджої частини вулиці Головної, м. Чернівці на нерегульованому переході, позначеного дорожнім знаком 5.35.1 «зебра» ПДР України, був скоєний наїзд автомашиною на потерпілу, в результаті чого вона отримала тяжку травму - складний перелом  лівої ноги. Комісією з розслідування нещасний випадок визнано таким, що  пов'язаний з виробництвом. Стосовно особи, винної в настанні ДТП проводиться досудове слідство.  

4

30 листопада 2016р.

22.11.2016 р. в ОКУ «Чернівецька обласна філармонія»  проведено нараду

4

24 листопада 2016р.

В Новий рік без боргів

4

07 листопада 2016р.

Про виконання завдань з профілактики виробничого травматизму, що стоять перед відділенням ВД ФССНВ у м. Чернівці

4

03 листопада 2016р.

 

Безпека праці – це відповідальність не тільки роботодавця, а й  кожного працівника

 

4

29 вересня 2016р.


21.09.2016 р. в ТДВ «Чернівецька ПМК-76»  проведена нарада, в якій прийняли участь страховий експерт з охорони праці відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м. Чернівці Семенюк Тарас Анатолійович, інженер з охорони праці ТДВ «Чернівецька ПМК-76» Полянський Юрій Миколайович,  та працівники ТДВ «Чернівецька ПМК-76», з порядком денним:

 1. Положення «Порядку проведення розслідування  та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві» Пост КМУ №1232 від 30.11.2011 р.
 2.  «Рекомендацій щодо побудови, впровадження та удосконалення системи  управління охороною праці»затв. Держгірпромнаглядом 07.02.2008 р.

               

 

4

13 вересня 2016р.

     13.09.2016 р. в ТОВ «Буком» проведено семінар, в якому прийняли участь головний страховий експерт з охорони праці відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м. Чернівці Дідик Сергій Наумович, інженер з охорони праці ТОВ «Буком» Трольов Юрій Павлович та керівники підрозділів ТОВ «Буком», з порядком денним:

1. НПАОП 0.00-1.71-13 «Правила охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями»;
2. Розгляд інструкцій з охорони праці діючих на підприємстві, організація пропаганди безпечних методів праці серед працівників підприємства.

4

08 вересня 2016р.

     08.09.2016 р. в НВК «Берегиня»   проведена нарада, в якій прийняли участь страховий експерт з охорони праці відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м. Чернівці Семенюк Тарас Анатолійович, директор НВК «Берегиня» Капустяк Галина Панасівна, методист з охорони праці Управління освіти Чернівецької міської ради Бовгар Віталій Юрійович  та працівники НВК «Берегиня», з порядком денним:

 1. «Положення про організацію роботи з охорони праці учасників навчально-виховного процесу в установах і навчальних закладах»(назва із змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства освіти і науки України  від 20.11.2006 р. N 782).Наказ МОН №563 від 01.08.2001 р.
 2. Організація розробки профілактичних заходів по попередженню нещасних випадків.
 3. Положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці в закладах, установах, організаціях, підприємствах, підпорядкованих Міністерству освіти і науки України" Наказ МОН від18.04.2006 №304

4

30 серпня 2016р.

Піклуємося про людей праці

4

12 липня 2016р.

     08 липня 2016 року проведено семінар в дошкільному навчальному закладі №44, в якому прийняли участь страховий експерт з охорони праці відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м. Чернівці Семенюк Т.А., завідувач ДНЗ №44 Донець Оксана Костянтинівна, методист з охорони праці Управління освіти Чернівецької міської ради Бовгар Віталій Юрійович та працівники дошкільного навчального закладу №44  з порядком денним:

1.«Положення про організацію роботи з охорони праці учасників навчально-виховного процесу в установах і навчальних закладах»(назва із змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства освіти і науки України  від 20.11.2006 р. N 782). Наказ МОН №563 від 01.08.2001 р.

1.1.Організація розробки профілактичних заходів по попередженню нещасних

випадків.

2. Положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань

охорони праці в закладах, установах, організаціях, підприємствах, підпорядкованих Міністерству освіти і науки України" Наказ МОН від18.04.2006 №304

 

4

21 червня 2016р.

Профілактика травматизму: співпрацюємо на засадах партнерства

4

15 червня 2016р.

Відбулись змагання з професійної майстерності серед оперативно-виїзних бригад ПАТ «ЕК «Чернівціобленерго».

4

05 травня 2016р.

15 квітня  2016 року проведено семінар, який відбувся в Чернівецькому торговельно-економічному інституті КНТЕУ

4

05 травня 2016р.

Відзначено кращі підприємства житлово-комунального господарства щодо організації роботи з охорони праці та техніки безпеки

4

05 травня 2016р.

В ПАТ «ЕК «Чернівціобленерго» до Всесвітнього Дня охорони праці відбулася семінар-нарада.

4

27 квітня 2016р.

В квітні 2016 року проведено семінар, який відбувся в дошкільному навчальному закладі №19 «Центр розвитку дитини «Барвінок»

4

25 квітня 2016р.

В рамках проведення 23 квітня 2016 року  всеукраїнської акції "За чисте довкілля" працівники відділення прийняли участь в роботі по генеральному прибиранню робочих кабінетів, допоміжних приміщень та приведення у належний санітарний стан прибудинкової території, спеціальних паркувальних місць транспортних засобів інвалідів тощо

4

18 квітня 2016р.

ПЛАН ЗАХОДІВ
управління виконавчої дирекції Фонду ССНВ в Чернівецькій області
з відзначення у 2016 році Дня охорони праці
під девізом: «Стрес на робочому місці: колективний виклик»

 

4

18 квітня 2016р.

ЗВЕРНЕННЯ
Організаційного комітету з підготовки та проведення
 у 2016 році заходів з нагоди
 Дня охорони праці в Україні

1

14 квітня 2016р.

У  Чернівцях визначать краще підприємство житлово-комунального господарства щодо організації роботи з охорони праці та техніки безпеки.

 

1  

25 березня 2016р.

Головним страховим експертом з охорони праці відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м. Чернівці Дідиком С.Н. в березні прийнята участь у  розслідуванні нещасного випадку який стався в КП «Чернівціводоканал». Комісією нещасний випадок визнано таким, що не пов'язаний з виробництвом. Потерпілий отримав травму за межами робочого місця, без відома роботодавця, виконуючи роботу в особистих цілях.

1  

25 березня 2016р.

Головним страховим експертом з охорони праці відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м. Чернівці Дідиком С.Н. в березні прийнята участь у  розслідуванні нещасного випадку який стався в КП «Чернівціводоканал». Комісією нещасний випадок визнано таким, що не пов'язаний з виробництвом. Потерпілий отримав травму за межами робочого місця, без відома роботодавця, виконуючи роботу в особистих цілях.

1  

25 березня 2016р.

В комунальному підприємстві  «Чернівціводоканал»  в березні проведена нарада, в якій прийняли участь головний страховий експерт з охорони праці відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м. Чернівці Дідик С. Н., в.о. начальника відділу охорони праці  та надзвичайних ситуацій КП «Чернівціводоканал» Марчук Микола Юрійович та працівники КП «Чернівціводоканал», з порядком денним:

 1. Застосування положення «Порядок проведення розслідування  та ведення обліку нещасних випадків,  професійних захворювань і аварій на виробництві»  Пост КМУ №1232 від 30.11.2011 р.
 2. Організація системи управління охороною праці.  

Відповідно до наказу підприємства №2-ОП від 06 січня 2016 р. прийнята участь у  проведенні річної перевірки знань з питань охорони праці в КП «Чернівціводоканал».

 

1  

23 березня 2016р.

18 березня 2016 р. головним страховим експертом з охорони праці відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м. Чернівці Дідиком С.Н. прийнято участь, у проведенні навчання та перевірки знань в Чернівецькій обласній клінічній лікарні по питаннях законодавства України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», посадових осіб, на яких роботодавцем покладено виконання функцій з охорони праці установ, організацій, підприємств м. Чернівці.

1  

22 березня 2016р.

В березні страховим експертом відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м. Чернівці Семенюком Т.А. прийнята участь у спеціальному розслідуванні нещасного випадку на виробництві – травмування молодшої медичної сестри Черешського психоневрологічного будинку-інтернату підопічним (психічно хворим). Комісією нещасний випадок визнано таким, що пов'язаний з виробництвом, складений акт форми Н-1;

1  

21 березня 2016р.

02 березня 2016 року відбулася нарада в МКП «Спецкомбінат», в якій прийняли участь страховий експерт з охорони праці відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м. Чернівці Семенюк Т.А., інженер з охорони праці МКП «Спецкомбінат» Гораш І.І., головний спеціаліст відділу колективних договорів та умов праці Управління праці Департаменту праці та соціального захисту населення Чернівецької міської ради Корнейчук Євгенія Олександрівна, та працівники підприємства МКП «Спецкомбінат»  з порядком денним:

 1. Організація розробки профілактичних заходів по попередженню нещасних випадків на виробництві. Організація системи управління охороною праці.
 2. Впроваджененя в МКП «Спецкомбінат» НПАОП - 0.00-7.11-12 "Загальні вимоги стосовно забезпечення роботодавцями охорони праці працівників " затверджених наказом МНС України 25.01.2012 року №67.

1  

26 лютого 2016р.

У міській раді розглянули питання безпечної життєдіяльності населення.

1  

24 лютого 2016р.

     16 лютого 2016 року проведено семінар, який відбувся в дошкільному навчальному закладі №12, в якому прийняли участь  страховий експерт  з охорони праці відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України  у м. Чернівці – Семенюк Тарас Анатолійович, методист з охорони праці та цивільного захисту Управління освіти Чернівецької міської ради Бовгар Віталій Юрійович, головний спеціаліст відділу колективних договорів та умов праці Управління праці Департаменту праці та соціального захисту населення Чернівецької міської ради Корнейчук Євгенія Олександрівна, завідуюча дошкільним навчальним закладом №12 та працівники дошкільного навчального закладу з порядком денним:

 1. «Положення про організацію роботи з охорони праці учасників навчально-виховного процесу в установах і навчальних закладах»(назва із змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства освіти і науки України  від 20.11.2006 р. N 782).Наказ МОН №563 від 01.08.2001 р.
 2. Організація розробки профілактичних заходів по попередженню нещасних випадків.
 3. Положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці в закладах, установах, організаціях, підприємствах,     підпорядкованих Міністерству освіти і науки України" Наказ МОН   від18.04.2006 №304
1  

19 лютого 2016р.

     14 грудня 2015 року об 14 год. 00 хв. в с. Череш, Сторожинецького  району Чернівецької області в приміщенні їдальні Черешського психоневрологічного будинку-інтернат,  був виявлений без свідомості санітар – прибиральник із діагнозом  «Черепно-мозкова травма. Перелом кісток черепа. Внутрішньо-черепна гематома».Вказана травма відноситься до тяжких.
     15 грудня 2015 року потерпілий помер в КУ «Сторожинецька центральна районна лікарні» від отриманих травм.
     Наказом Управління Держпраці в Чернівецькій області було утворено комісію з спеціального  розслідування даного нещасного випадку. До складу комісії увійшли представники: Управління Держпраці в Чернівецькій області, відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у м. Чернівці, Департаменту соціального захисту Чернівецької ОДА,  Чернівецької обласної профспілкової організації працівників соціальної сфери  та  Черешського психоневрологічного будинку-інтернат.
     Розглянувши матеріали спеціального розслідування, обставини і причини нещасного випадку, висновки Чернівецького обласного бюро судово - медичної експертизи, інформацію  слідчого  відділу поліції  в м. Сторожинець, та врахувавши, що потерпілий знаходився в приміщенні їдальні з особистих мотивів, що не передбачено його функціональними обов’язками, не виконував своїх робочих обов’язків, не отримав завдань від керівництва закладу, комісія дійшла до висновку, що смертельний нещасний не визнається таким, що пов’язаний з виробництвом.
     За відсутності небезпечних та шкідливих факторів, комісія, вивчивши висновки судово-медичної експертизи, слідчого відділу поліції обстеживши місце нещасного випадку, причиною настання випадку травмування потерпілого  встановила власну необережність потерпілого.    

4
 

10 лютого 2016 р.

До уваги потерпілих на виробництві, що перебувають на обліку у відділенні Фонду у місті Чернівці!


     Повідомляємо, що зменшення розміру щомісячних страхових виплат у січні 2016 року пов’язано із закінченням виплати донарахованих сум  по перерахунку страхових виплат за 2014 рік, які виплачувались протягом 2015 року та були повністю виплачені  у грудні минулого року.
     Якщо у Вас виникають питання з приводу призначення, здійснення та перерахування страхових виплат, а також щодо змін у розмірах отримуваної Вами виплати, звертайтесь до працівників відділення Фонду, що знаходиться за адресою: вул. Аркадія Гайдара, 1Д, м. Чернівці (тел. (0372) 54-66-59).


4
 

28 січня 2016 р.

22 січня 2016 року проведено нараду, яка відбулася в ПАТ «Чернівецький цегельний завод №3», в якій прийняли участь головний страховий експерт  з охорони праці відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м. Чернівці – Дідик Сергій Наумович, заступник директора з охорони праці ПАТ «Чернівецький цегельний завод №3»Ластівка Іван Петрович та працівники підприємства  з порядком денним:
1. НПАОП 0.00-1.71-13 «Правила охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями»;
2. Розгляд інструкцій з охорони праці діючих на підприємстві, організація пропаганди безпечних методів праці серед працівників підприємства.

4
 

24 січня 2016 р.

13 січня 2016 року проведено семінар, який відбувся в ПП «Буковина Трек», в якому прийняли участь  страховий експерт  з охорони праці відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м. Чернівці – Семенюк Тарас Анатолійович, інженер з охорони праці ПП «Буковина Трек» Гаврилюк Георгій Романович та працівники підприємства  з порядком денним:
Організація розробки профілактичних заходів по попередженню нещасних випадків на виробництві;
Впровадження в ПП «Буковина Трек» НПАОП – 0.00-7.11-12 «Загальні вимоги стосовно забезпечення роботодавцями охорони праці працівників» затверджених наказом МНС України 25.01.2012 року №67.

4

 

До уваги страхувальників!

Відділення Фонду у м.Чернівці нагадує, про
необхідність подання щорічної звітності - відомість розподілу чисельності працівників, річного фактичного обсягу реалізованої продукції (робіт, послуг) за видами економічної діяльності за 2015 рік (форма додаток 3).
Термін подання звітності – з 1 по 25 січня 2016 року

4

 

До уваги страхувальників!
Право на зниження класу професійного ризику виробництва.

4

09 грудня 2015р.

03 грудня 2015 року проведено семінар, який відбувся в ПП «Буковина Трек»,

 

 

4

07 грудня 2015р.

ПРАЦІВНИКИ ФОНДУ ВІДВІДАЛИ ІНВАЛІДІВ ПРАЦІ

 

 

4

04 грудня 2015р.

     Спеціалістами відділу обліку страхувальників відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м. Чернівці у листопаді 2015 року проведено 15 перевірок страхувальників, в тому числі:
6 позапланових перевірок страхувальників щодо здійснення контролю за правильністю  нарахування, своєчасністю  і повнотою  сплати  страхувальниками страхових внесків до Фонду;
9перевірок страхувальників щодо достовірності поданих  страхувальниками  відомостей  про  види  економічної діяльності, в т.ч. 7 позапланових та 2 планові перевірки.

     За результатами проведеної роботи у листопаді 2015 року на доходний рахунок відділення надійшло 54,5 тис. грн. капіталізованих платежів.

Сергій Расевич, начальник відділу обліку страхувальників відділення Фонду у м.Чернівці

 

4

25 листопада 2015р.

     Відділенням виконавчої  дирекції Фонду у м. Чернівці  23 листопада проведено навчання посадових осіб Управління  державної служби України з питань праці (Держпраці) у Чернівецькій області  в ДП Чернівецький ЕТЦ Держпраці по питаннях законодавства України про загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
     За результатами навчання проводилось опитування слухачів, надавалась інформація про зміни в законодавстві про працю України. Навчанням було охоплено близько 30 посадових осіб служби Держпраці.

4

16 листопада 2015р.

Важливий напрямок роботи: стягнення заборгованості.

4

05 листопада 2015р.

РЕЗУЛЬТАТИВНА РОБОТА – ЦЕ ЩОДЕННІ ЗУСИЛЛЯ

4

30 жовтня 2015р.

Головний страховий експерт з охорони праці відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у м. Чернівці  Дідик С.Н в жовтні провів вивчення позитивного досвіду, створення безпечних і нешкідливих умов праці на підприємстві ПАТ «Трикотажна фірма «Арніка»».

4

20 жовтня 2015р.

     Відділенням виконавчої  дирекції Фонду у м. Чернівці    з 01  по 20 жовтня  проведені наради, семінари, перевірки знань з питань охорони праці, опрацювання  системи управління охороною праці (СУОП) на підприємствах ПАТ «Чернівцігаз», ТДВ «Денисівка», ТОВ «Універсам», ПАТ «Державний ощадбанк України» , в яких прийняв участь головний  страховий експерт з охорони праці відділення ВД ФССНВ у м. Чернівці  Дідик С.Н., спеціалісти з питань охорони праці, персонал вказаних підприємств.
За результатами заходів складались протоколи, надавались зразки документів (з відповідною консультацією) для функціонування СУОП, надавались консультації та рекомендації з питань ОП. Перевіркою знань з питань ОП охоплено  92 працівника вказаних підприємств.
Службою страхових експертів відділення ВД ФССНВ у м. Чернівці   прийнята участь у розслідуванні нещасного випадку  в ПАТ «Державний ощадбанк України» – падіння потерпілого при пересуванні, за результатами розслідування випадок  пов’язаний з виробництвом, складений акт  Н-1. Надавалась методична допомога у  розслідуванні нещасного випадку невиробничого характеру на  ТДВ «Денисівка»,   роботодавцем складений акт  форми  НТ.

 

4

12 жовтня 2015р.

     Відділенням виконавчої  дирекції Фонду у м. Чернівці  3 кварталі  2015 року проведена слідуючі профілактичні заходи, спрямовані на підвищення існуючого рівня охорони праці, запобігання випадкам виробничого травматизму, професійного захворювання.
     В 3 кв. проводились 2 спільні наради з управлінням праці та соцзахисту населення Садгірської районної у м. Чернівці ради по питаннях проведення організаційних та технічних  міроприємств на покращення стану охорони праці, гігієни праці та виробничого середовища  на  підприємствах Садгірського р-ну, де був визначений перелік підприємств з якими  здійснювалась співпраця  в 3 кв. 2015 р.
     Виконувались профілактичні заходи на 20 підприємствах, організаціях міста, спрямовані на запобігання виробничого травматизму: проводились наради, семінари з питань гігієни, охорони праці, перевірки знань з питань охорони праці, опрацювання  системи управління охороною праці (СУОП),  розглядались  впровадження загальних та галузевих нормативних актів з ОП, рівень обізнаності працівників, посадових осіб в галузевих, загальнодержавних, виробничих НАОП,  надавались зразки документів (з відповідною консультацією) для функціонування СУОП, надавались консультації та рекомендації з питань ОП, при  розробці проекту колективного договору на підприємствах, надавались пропозиції до профілактичних заходів, які розробляються роботодавцем на виконання нормативно-правових актів з охорони праці.
     Прийнята участь у  35 комісій з перевірки знань з питань охорони праці, пройшли навчання та перевірку знань 285 осіб з вище вказаних підприємств, установ, організацій.
     Надано страхувальникам 55 консультацій в галузі безпеки, охорони, гігієни праці, навчання з питань охорони праці, створенні та реалізації ефективної системи управління охороною праці на підприємстві; питань пов’язаних з формуванням комплексних заходів, розслідування нещасних випадків та професійних захворювань
     Страхові експери відділення в 3 кв. прийняли участь у 2х засіданнях комісій з БЖН населення в  Садгірській, Першотравневій райрадах. 
     Розповсюджено на електронних та паперових носіях на підприємствах, установах, організаціях, в органах виконавчої влади міста 77  нормативних актів,  інструкцій, методичних матеріалів, інформаційних матеріалів з питань охорони, гігієни праці.
     Головним  страховим експертом з охорони праці відділення ВД ФССНВ у м. Чернівці  Дідиком С.Н. прийнята участь у розслідуванні 7 нещасних випадків  - складено 3 акти виробничого травматизму Н – 1,  та 2 акти  невиробничого травматизму Н - 5.

 

4

06 жовтня 2015р.

     Начальником відділу профілактики - головним  страховим експертом з охорони праці відділення ВД ФССНВ у м. Чернівці  Дідиком С.Н. взята участь у навчанні та перевірці знань з питань охорони праці для працівників ДП ЕТЦ Держпраці, ПАТ ТФ "Арніка", МКП "Газокомплектприлад", ТОВ «Універсам». Перевіркою знань з питань ОП охоплено близько 57 працівників вказаних підприємств. На ПАТ ТФ "Арніка" на протязі місяця відділенням проводились заходи по вивченню позитивного досвіду в галузі охорони праці, промислової безпеки, санітарії.
     Для надання практичної допомоги відділенням виконавчої  дирекції Фонду у м. Чернівці    з 01  по 30 вересня  проведені наради, семінари по питаннях профілактики травматизму, охорони праці, з опрацювання  систем управління охороною праці (СУОП) на підприємствах, КМУ «Міська дитяча поліклініка», Чернівецький обласний навчально-реабілітаційний центр №1, ПАТ ТФ "Арніка".
      За результатами заходів складались протоколи семінарів, нарад, протоколи участі в опрацюванні системи управління охороною праці (СУОП) , надавались зразки документів (з відповідною консультацією) для функціонування СУОП, надавались консультації та рекомендації з питань ОП. Страховими експертами відділення ВД ФССНВ у м. Чернівці в вересні надавалась методична допомога в розслідуванні нещасного випадку в Сторожинецькому лісгоспі, прийнята участь у розслідуванні нещасного випадку  у Чернівецькому обласному навчально-реабілітаційному центрі №1 – падіння потерпілого з висоти, за результатами розслідування випадок  пов’язаний з виробництвом, складений акт  Н-1. Надавалась методична допомога у  розслідуванні нещасного випадку невиробничого характеру на ПП «ТМК»,   роботодавцем складений акт  форми  НТ.

4

23 вересня 2015р.

     Відділенням виконавчої  дирекції Фонду у м. Чернівці    з 01  по 23 вересня  проведені наради, семінари, перевірки знань з питань охорони праці, опрацювання  системи управління охороною праці (СУОП) на підприємствах ТОВ «Універсам», КМУ «Міська дитяча поліклініка», Чернівецький обласний навчально-реабілітаційний центр №1, в яких прийняв участь головний  страховий експерт з охорони праці відділення ВД ФССНВ у м. Чернівці  Дідик С.Н., спеціалісти з питань охорони праці, персонал вказаних підприємств.
     За результатами заходів складались протоколи, надавались зразки документів (з відповідною консультацією) для функціонування СУОП, надавались консультації та рекомендації з питань ОП. Перевіркою знань з питань ОП охоплено близько 44 працівника вказаних підприємств.
     Службою страхових експертів відділення ВД ФССНВ у м. Чернівці   прийнята участь у розслідуванні нещасного випадку  у Чернівецькому обласному навчально-реабілітаційному центрі №1 – падіння потерпілого з висоти, за результатами розслідування випадок  пов’язаний з виробництвом, складений акт  Н-1. Надавалась методична допомога у  розслідуванні нещасного випадку невиробничого характеру на ПП «ТМК»,   роботодавцем складений акт  форми  НТ.

4

15 вересня 2015р.

ПЕРЕМОГА СИЛЬНИХ ДУХОМ

4

04 вересня 2015р.

Відділенням виконавчої  дирекції Фонду у м. Чернівці  в серпні  2015 року проведена  робота по обстеженню профілактичних заходів, які розробляються роботодавцем щодо досягнення встановлених нормативів безпеки праці, запобігання випадкам виробничого травматизму.

4

11 серпня 2015р.

ІІІ ОБЛАСНА СПАРТАКІАДА «СИЛА ДУХУ – 2015»

 

1

29 липня 2015 р.

Відділенням виконавчої  дирекції Фонду у м. Чернівці  в липні  2015 року проведена  робота по обстеженню профілактичних заходів, які розробляються роботодавцем щодо досягнення встановлених нормативів безпеки праці, запобігання випадкам виробничого травматизму.

1

30 червня 2015 р.

     Відділенням виконавчої  дирекції Фонду у м. Чернівці  в червні  2015 року проведена  робота по обстеженню профілактичних заходів, які розробляються роботодавцем щодо досягнення встановлених нормативів безпеки праці, запобігання випадкам виробничого травматизму.
     З 01  по 30 червня  проведені наради, семінари, перевірки знань з питань охорони праці, опрацювання  системи управління охороною праці (СУОП) на підприємствах ПАТ «ТФ «Арніка», ПП «КФ «Вікна – двері», ОКУ "ЧОЦЕМД та МК" Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА, ДНЗ №26, ДНЗ №49  в яких прийняв участь головний  страховий експерт з охорони праці відділення ВД ФССНВ у м. Чернівці  Дідик С.Н., спеціалісти з питань охорони праці, персонал вказаних підприємств.
     05 червня проведена нарада в управлінні праці та соцзахисту населення Садгірської районної у м. Чернівці ради по питаннях проведення організаційних та технічних  міроприємств на покращення стану охорони праці на  підприємствах Садгірського р-ну в червні-липні 2015 р., в якій прийняв участь головний  страховий експерт з охорони праці відділення ВД ФССНВ у м. Чернівці  Дідик С.Н. На нараді був визначений перелік підприємств з якими буде здійснена співпраця в  червні- липні 2015 р.
     За результатами заходів складались протоколи семінарів, нарад, протоколи участі в опрацюванні системи управління охороною праці (СУОП) , надавались зразки документів (з відповідною консультацією) для функціонування СУОП, надавались консультації та рекомендації з питань ОП. Перевіркою знань з питань ОП охоплено близько 35 працівників вказаних підприємств. Службою страхових експертіві відділення ВД ФССНВ у м. Чернівці  прийнята участь у спеціальному розслідуванні нещасного випадку на виробництві – смертельного ураження технічним струмом  електромонтера Сокирянського РЕМ, складений акт Н-1; прийнята участь у  розслідуванні нещасного випадку на виробництві на міській станції швидкої медичної допомоги – напад хворого на лікаря,  роботодавцем складений акт Н1.

 

1

18 червня 2015 р.

     08 - 09 червня 2015 року службою страхових експертів відділення ВД ФССНВ у м. Чернівці  проведена планова робота по опрацюванню  системи управління охороною праці (СУОП) на ПАТ «Арніка», в якій прийняли участь керівники підрозділів підприємства, інженер з охорони праці ПАТ «Арніка» Савчук О.Є.
     При опрацюванні СУОП на ПАТ «Арніка» був здійснений комплекс заходів, передбачений ст. 13 Закону України «Про охорону праці».
     Головний страховий експерт Дідик С.Н. роз’яснив вимоги законодавства про працю, зокрема, про обов’язки роботодавця щодо функціонування СУОП. Було підкреслено щодо необхідності актуалізації нормативно – розпорядчої документації з питань охорони праці на підприємстві відповідно до вимог нових загальних та галузевих нормативно – правових актів з охорони праці.

1

04 червня 2015 р.

  З 05  по 29 травня  проведені наради, семінари, перевірки знань з питань охорони праці, опрацювання  системи управління охороною праці (СУОП) на підприємствах ПАТ «Електронмаш», ТОВ " К. І. М. ", ТОВ "Епіцентр К", КП«Чернівецьке тролейбусне управління», ФОП Алєнєв Е В.

1

27 травня 2015 р.

19 травня 2014 року відбулося засідання комісії з питань безпечної життєдіяльності населення Садгірської  районної у м. Чернівці ради, в якому прийняв участь головний страховий експерт з охорони праці відділення ВД ФССНВ у м.Чернівці Дідик Сергій Наумович

1

14 травня 2015 р.

06 травня  2015 року відділенням Фонду у м. Чернівці та Управлінням праці Садгірської у місті Чернівці ради проведено нараду, яка відбулася в ТОВ «Епіцентр К»

1

30 квітня 2015 р.

ПАТ «Чернівцігаз». збори – нарада з трудовим колективом з нагоди Дня охорони праці

1

29 квітня 2015 р.

Інформація щодо прийняття міським відділенням Фонду участі у заходах з 10.04 по 30.04.2015р , в рамках проведення Всесвітнього Дня охорони праці 28.04.2015 р.

1

29 квітня 2015 р.

28 квітня  2015 року проведено нараду-семінар, яка відбулася в Чернівецькому торговельно-економічному інституті КНТЕУ

1

28 квітня 2015 р.

Міським відділенням Фонду прийнята участі у заходах, в рамках проведення Дня охорони праці 28.04.2015 р. під девізом «Приєднуйтесь до формування превентивної культури охорони праці», на виконання плану заходів управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві в Чернівецькій області з підготовки та проведення у 2015 році Дня охорони праці:

- 20 - 25 квітня страховими експертами міського відділення проводились зустрічи, спільні наради з трудовими колективами, на підприємствах міста по питаннях проведення організаційних та технічних міроприємств на покращення стану охорони праці на підприємствах: КМУ «Міська лікарня №4», ТДВ Чернівецький хімзавод», ТОВ «Рома»;

-до дня охорони праці розповсюджувались звернення Організаційного комітету та соціальна реклама діяльності та досягнень Фонду на підприємствах міста;

-проведено 2 семінари присвячених Дню охорони праці: на ПАТ «Чернівецький цегельний завод №3, в Чернівецькому транспортному коледжі;

За результатами заходів визначались кращі працівники, кращі трудові підрозділи на підприємствах, кращі досягнення до Дня охорони праці.


 

1

28 квітня 2015 р.

Міським відділенням Фонду прийнята участі у заходах, в рамках проведення Дня охорони праці 28.04.2015 р. під девізом «Приєднуйтесь до формування превентивної культури охорони праці», на виконання плану заходів управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві в Чернівецькій області з підготовки та проведення у 2015 році Дня охорони праці:

- 22 - 23 квітня страховими експертами міського відділення проводились зустрічі, спільні наради з трудовими колективами, на підприємствах міста, в вищіх навчальних закладах по питаннях проведення організаційних та технічних міроприємств на покращення стану охорони праці на підприємствах, установах м. Чернівці.

- до дня охорони праці розповсюджувались звернення Організаційного комітету та соціальна реклама діяльності та досягнень Фонду.

- проведено 2 семінари присвячених Дню охорони праці: на ДВНЗ «Чернівецький транспортний коледж» та на Чернівецькому державному комерційному технікумі з порядком денним: Концепція девізу Всесвітнього дня охорони праці 2015 року - " Здоров’я та безпека на робочих місцях – формування превентивної культури охорони праці" а також інші питання пов"язані з тематикою девиза: запобігання професійним захворюванням та заходи, спрямовані на популяризацію безпечних та нешкідливих умов праці.

За результатами заходів визначались кращі працівники, кращі студентські групи, кращі досягнення до Дня охорони праці.


1

27 квітня 2015 р.

День охорони праці : Здоров’я та безпека на робочих місцях – формування превентивної культури охорони праці

1

24 квітня 2015 р.

Міським відділенням Фонду прийнята участі у заходах, в рамках проведення Дня охорони праці 28.04.2015 р. під девізом «Приєднуйтесь до формування превентивної культури охорони праці», на виконання плану заходів управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві в Чернівецькій області з підготовки та проведення у 2015 році Дня охорони праці:

- 21 - 23 квітня головним спеціалістом відділу з питань праці Управління праці Першотравневої райради Корнейчук Є.О. та страховим експертом міського відділення Фонду Чорнеєм І.М. проведена робота по обстеженню профілактичних заходів, які розробляються роботодавцем в ПАТ «Чернівецький цегельний завод №3 щодо досягнення встановлених нормативів безпеки, гігієни праці та виробничого середовища, підвищення існуючого рівня охорони праці, запобігання випадкам виробничого травматизму, професійного захворювання, аваріям і пожежам.До дня охорони праці розповсюджувались звернення Організаційного комітету та соціальна реклама діяльності та досягнень Фонду на підприємствах міста. Проведено семінар присвячений Дню охорони праці стосовно впровадження СУОП на підприємстві.


1

8 квітня 2015 р.

В рамках проведення всеукраїнської акції "За чисте довкілля" працівники відділення прийняли участь в роботі по генеральному прибиранню робочих кабінетів, допоміжних приміщень та приведення у належний санітарний стан прибудинкової території, спеціальних паркувальних місць транспортних засобів інвалідів тощо.

1

1 квітня 2015 р.

Відділенням виконавчої  дирекції Фонду у м. Чернівці  1 кварталі  2015 року проведена  робота по обстеженню профілактичних заходів, які розробляються роботодавцем щодо досягнення встановлених нормативів безпеки, гігієни праці та виробничого середовища, підвищення існуючого рівня охорони праці, запобігання випадкам виробничого травматизму, професійного захворювання, аваріям і пожежам.

1

19 березня 2015 р.

Відділенням виконавчої  дирекції Фонду у м. Чернівці  в березні  2015 року проведена  робота по обстеженню профілактичних заходів

1

2 березня 2015 р.

Вивчення позитивного досвіду роботи

з охорони праці на ТОВ «Група Рітейлу України» у м. Чернівці в 2015 році

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ

 «ГРУПА РІТЕЙЛУ УКРАЇНИ»

 

1

1 березня 2015 р.

Відділенням виконавчої  дирекції Фонду у м. Чернівці  з початку 2015 року по 20 лютого 2015 року проведена  робота по обстеженню профілактичних заходів, які розробляються роботодавцем щодо досягнення встановлених нормативів безпеки, гігієни праці та виробничого середовища, підвищення існуючого рівня охорони праці, запобігання випадкам виробничого травматизму, професійного захворювання, аваріям і пожежам.

 

1

11 лютого 2015 р.

     Відділенням виконавчої  дирекції Фонду у м. Чернівці  з початку 2015 року по 10 лютого 2015 року проведена  робота по обстеженню профілактичних заходів, які розробляються роботодавцем щодо досягнення встановлених нормативів безпеки, гігієни праці та виробничого середовища, підвищення існуючого рівня охорони праці, запобігання випадкам виробничого травматизму, професійного захворювання, аваріям і пожежам.
     03 лютого проведена нарада в управлінні праці та соцзахисту населення Садгірської районної у м. Чернівці ради по питаннях проведення організаційних та технічних  міроприємств на покращення стану охорони праці, гігієни праці та виробничого середовища  на  підприємствах Садгірського р-ну в  1 кв. 2015 р., в якій прийняв участь головний  страховий експерт з охорони праці відділення ВД ФССНВ у м. Чернівці  Дідик С.Н. На нараді був визначений перелік підприємств з якими буде здійснена співпраця в 1 кв.2015 р.
       З 12 січня по 10 лютого  проведені наради, семінари з питань гігієни праці, охорони праці, перевірки знань з питань охорони праці, опрацювання  системи управління охороною праці (СУОП) на підприємствах ТОВ «Комтранс», ПП «Карма», МПП «Ромашка», ТОВ «Захід Агротех», Буковинська дослідна станція, в яких прийняв участь головний  страховий експерт з охорони праці відділення ВД ФССНВ у м. Чернівці  Дідик С.Н. , провідний спеціаліст з охорони праці при управління праці та соцзахисту населення Садгірської районної у м. Чернівці ради Старощук М.І.,  спеціалісти з питань охорони праці, персонал вказаних підприємств. Серед вище вказаних профілактичних заходів розглядались - впровадження загальних та галузевих нормативних актів з ОП; організація системи управління ОП на підприємствах; вимоги стосовно забезпечення роботодавцями охорони праці працівників, рівень обізнаності працівників, посадових осіб в галузевих, загальних, локальних, виробничих НАОП.
      За результатами заходів складались протоколи семінарів, нарад, протоколи участі в опрацюванні системи управління охороною праці (СУОП) , надавались зразки документів (з відповідною консультацією) для функціонування СУОП, надавались консультації та рекомендації з питань ОП, при  розробці проекту колективного договору на підприємствах, надавались пропозиції до профілактичних заходів, які розробляються роботодавцем на виконання нормативно-правових актів з охорони праці  . Перевіркою знань з питань ОП охоплено близько 68 працівників вказаних підприємств 

 

1

06 лютого 2015 р.

Спеціалістами відділу обліку страхувальників відділення ВД ФССНВ у м.Чернівці усічні 2015 року проведено позапланові перевірки наступних страхувальників:

  • ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ ЗАХИСТУ РОСЛИН ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
  • ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ КОМІТЕТУ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ
  • ОКРУЖНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ З ВИБОРІВ НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ УКРАЇНИ ОДНОМАНДАТНОГО ВИБОРЧОГО ОКРУГУ №201
  • ПРИВАТНЕ МЕДИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОГЕМА"
  • ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ "ЕКСІМАЛКО"
  • ЧЕРНІВЕЦЬКІ ОБЛАСНІ ПОСТІЙНО ДІЮЧІ КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ТА ПЕРЕПІДГОТОВКИ МОЛОДШИХ МЕДИЧНИХ І ФАРМАЦЕВТИЧНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
  • ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ "ДОБРОДІЙ-СЕРВІС"
  • ЧЕРНІВЕЦЬКА ФІЛІЯ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТУРИСТИЧНА ФІРМА "АВІАТУР"
\\SERVER\post\Електронка 2015рік\01. Начальник\01. Січень 2015 р\01\Фото коляски з Чобан Валерій Іванович\IMG_20150127_123623.jpg

30 січня 2015 р.

Інвалідів забезпечуємо засобами пересування

     Спеціалістами відділеннявиконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійних захворювань України в м.Чернівцісистемно проводиться робота щодо покращення соціальних стандартів потерпілих на виробництві, одним із завдань соціального страхування від нещасного випадку є відновлення здоров'я та працездатності потерпілих на виробництві від нещасних випадків або професійних захворювань. Свідченням цього є постійна робота по забезпеченню інвалідів від трудового каліцтва та професійного захворювання засобами для пересування, зокрема інвалідними візками.      27 січня 2015 року головний спеціаліст відділу страхових виплат Шевченко С.А.відвідала інваліда І групи від трудового каліцтва ВалеріяЧобана та вручила йому кімнатний візок та крісло з саноснащенням.Валерій Івановичвисловив щиру подяку за піклування та увагу.        За останній рік відділенням було отримано та передано інвалідам праці 3 інвалідних візка різних модифікацій

 

1

20 січня 2015 р.

До уваги роботодавців!

     Шановні, страхувальники! Звертаємо Вашу увагу, що відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України  у м.Чернівці, додатково, 24 січня 2015рокубуде продовжувати прийом відомісті розподілу  чисельності працівників, річного фактичного обсягу реалізованої продукції (робіт, послуг) за видами економічної діяльності (далі – відомість розподілу) за минулий календарний рік .
     Оскільки останній день прийому звітності припадає на вихідний день, прийом відомості буде продовжено 26 січня 2015 року.
     Адреса відділення:  м.Чернівці, вул. Гайдара 1-Д; тел.(0372) 54-66-58.    

 

5

29 грудня 2014 р.

29 грудня 2014 року відбулося засідання комісії з питань безпечної життєдіяльності населення Першотравневої районної у м. Чернівці ради, в якому прийняв участь головний страховий експерт з охорони праці відділення ВД ФССНВ у м.Чернівці Дідик Сергій Наумович з порядком денним:

 • Про стан гігієни виробничого середовища на підприємствах Першотравневого району.
 • Про план роботи районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення на 2015 рік.
5

26 грудня 2014 р.

26 грудня 2014 року відбулося засідання комісії з питань безпечної життєдіяльності населення Шевченківської районної у м. Чернівці ради, в якому прийняв участь страховий експерт з охорони праці відділення ВД ФССНВ у м.Чернівці Семенюк Тарас Анатолійович з порядком денним:

  • Про стан гігієни виробничого середовища на підприємствах Шевченківського району.
  • Про стан забезпечення пожежної безпеки на території Шевченківського району

   

1

23 грудня 2014 р.

До уваги страхувальників!

Відділення Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у місті Чернівці повідомляє:

 

1

18 грудня 2014 р.

09 грудня 2014 року проведено семінар, який відбувся в ОКУ «Чернівецький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», в якому прийняли участь головний страховий експерт  з охорони праці ВВД ФССНВ у м. Чернівці – Дідик Сергій Наумович, директор ОКУ «ЧОЦЕМД та МК» – Єленєв В.В., начальник відділу навчання та аудиту з питань ОП Зубович В.А.

 

1

11 грудня 2014 р.

02 грудня 2014 року проведено семінар, який відбувся в загальноосвітній школі-інтернат «Багатопрофільний ліцей для обдарованих дітей», в якому прийняли участь  страховий експерт  з охорони праці ВВД ФССНВ у м. Чернівці – Семенюк Тарас Анатолійович, заступник директора з АГЧ – Шакало М.Й. та представник державної служби надзвичайних ситуацій  з порядком денним:

 1. Законодавство України про загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
 2.  Основні положення Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійних захворювань, які спричинили втрату працездатності»
 3.  Обов’язки Фонду ССНВ та ПЗ. 
 4.  Порядок проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків на   виробництві та професійних захворювань і аварій на виробництві.
 5.  Організація  профілактичних заходів по попередженню нещасних випадків.
 6. Пожежна безпека в закладах освіти.
 7. Цивільна оборона в закладах освіти.

 

1

05 грудня 2014 р.

Проведення заходів з нагоди відзначення Міжнародного дня інваліда

1

01 грудня 2014 р.

Спеціалістами відділу обліку страхувальників відділення ВД ФССНВ у м.Чернівці улистопаді 2014 року проведено позапланові перевірки наступних страхувальників:

  • ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ "БУКОВИНАІНТУР"
  • ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ "ТК"
  • ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ ВИРОБНИЧЕ АВТОТРАНСПОРТНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ОБЛСПОЖИВСПІЛКИ
  • ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЛЕОНАРДО"
  • ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ЗАГОТІВЕЛЬНО-ВИРОБНИЧЕ ОБ'ЄДНАННЯ ОБЛСПОЖИВСПІЛКИ
  • ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ "ТАЙМ ШОУ"
  • ФОП ШАХОВСЬКА РУСЛАНА СЕРГІЇВНА
  • ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ "ДЕЛЬТА БУД"
  • ФОП ПАСЕЧНІК МАРИНА ВАСИЛІВНА
  • ПРИВАТНЕ ПIДПРИЄМСТВО "ТЕРРАКОН"

    

1

13 листопада 2014 р.

13 листопада 2014 року в залі засідань управління праці та соціального захисту населення Садгірської районної у м. Чернівцях ради відбулось планове засідання районної комісії з питань безпечної життєдіяльності населення району.

 

1

06 листопада 2014 р.

Спеціалістами відділу обліку страхувальників відділення ВД ФССНВ у м.Чернівці у жовтні 2014 року проведено позапланові перевірки наступних страхувальників:

 • КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МАКІНТОШ"
 • УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
 • ДЕПАРТАМЕНТ МІСТОБУДУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
 • ДЕПАРТАМЕНТ ІНФРАСТРУКТУРИ, МІСТОБУДУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
 • ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ "ТАЙМ ДІСТРІБУШН"
 • УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ТА У СПРАВАХ ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ВІД НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
 • ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ РЕМОНТНО-МОНТАЖНИЙ КОМБІНАТ ОБЛСПОЖИВСПІЛКИ
1

06 листопада 2014 р.

05 листопада 2014 року страховим експертом з охорони праці відділення ВД ФССНВ у м. Чернівці Семенюком Т.А. разом з інженером з охорони праці Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки, прийнято участь в опрацюванні системи управління охороною праці (СУОП) в Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектроніки. При опрацюванні СУОП в Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектроніки був здійснений комплекс заходів, передбачений ст.. 13 Закону України «Про охорону праці», для функціонування системи управління охороною праці, зокрема:

 1. Надання зразків документів (з відповідною консультацією) для функціонування СУОП на підприємстві, які повинні діяти у межах підприємства та встановлювати правила виконання робіт і поведінки працівників на території підприємства, у виробничих приміщеннях, на будівельних майданчиках, робочих місцях відповідно до нормативно-правових актів з охорони праці:
 2. НПАОП- 0.00-7.11-12 «Загальні вимоги   стосовно забезпечення роботодавцями охорони праці працівників» затверджених наказом МНС України 25.01.2012 року № 67
 1. Методичний посібник «Рекомендації з організації системи охорони праці на підприємстві», Київ 2009р.ФССНВ і ПЗ України.

 

22 жовтня 2014 р.

22. 10. 2014 року проведено нараду-семінар, яка відбулася в ОКУ «Чернівецька обласна клінічна лікарня», в якій прийняли участь страховий експерт з охорони праці відділення ВД ФССНВ у м. Чернівці Семенюк Т.А., інженер з охорони праці ОКУ «Чернівецька обласна клінічна лікарня» Божичко А.О. та працівники ОКУ «Чернівецька обласна клінічна лікарня», з порядком денним:

  • Впровадження в ОКУ «Чернівецька обласна клінічна лікарня» НПАОП- 0.00-7.11-12 «Загальні вимоги стосовно забезпечення роботодавцями охорони праці працівників» затверджених наказом МНС України 25.01.2012 року № 67.
  •  Організація системи управління охороною праці. Розгляд: ДНАОП 7.1.00-1.01-96 «Правила охорони праці для об’єктів роздрібної торгівлі», «Рекомендацій щодо побудови, впровадження та удосконалення системи управління охороною праці» затв. Держгірпромнаглядом 07.02.2008 р.
  • Рекомендацій щодо побудови СУОП на виробництві» затв. наказом         МНС України від 27.06.06 №398;
1

20 жовтня 2014 р.

Спеціалістами відділу обліку страхувальників відділення ВД ФССНВ у м.Чернівці з початку жовтня 2014 року проведено позапланові перевірки наступних страхувальників:

 • КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МАКІНТОШ"
 • УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
 • ДЕПАРТАМЕНТ МІСТОБУДУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
 • ДЕПАРТАМЕНТ ІНФРАСТРУКТУРИ, МІСТОБУДУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
 • ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ "ТАЙМ ДІСТРІБУШН"
1

20 жовтня 2014 р.

Страхувальникам постійно проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота щодо основних статутних напрямків діяльності Фонду,  презентуются досягнення та пріоритетні завдання у розвитку соціального страхування. Розповсюджуються відповідні матеріали (друковані витяги з галузевих нормативно-правових актів з охорони праці, інструкції, витяги, додатки до Порядку проведення розслідування №1232, "Загальна документація, що регулює орг. функції з ОП при створенні підприємства..." Затв. ННДІОП Держгірпромнагляду  в т.ч. на електронних носіях).    

 

1

17 жовтня 2014 р.

17.10.2014 р. головним страховим експертом з охорони праці відділення Дідиком С.Н. , відповідно до наказу підприємства №25-ОП від 18 лютого 2013 р.  участь у проведенні річної перевірки знань з питань охорони праці на КП «Чернівціводоканал», всього 2 осіб;

 

1

17 жовтня 2014 р.

 1. 17. 10. 2014 року проведено нараду-семінар, яка відбулася КП «Чернівцівода», в якій прийняли участь головний страховий експерт з охорони праці відділення ВД ФССНВ у м. Чернівці Дідик С. Н., інженер з охорони праці КП «Чернівцівода» Марчук Микола Юрійович та працівники КП «Чернівцівода», з порядком денним:
 2. Положення «Порядку проведення розслідування  та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві» Пост КМУ №1232 від 30.11.2011 р.
 3. Організація системи управління охороною праці. Розгляд: Методичний посібник «Рекомендації з організації системи охорони праці на підприємстві», Київ 2009р.ФССНВ і ПЗ України.

ДСТУ-П ОНSАS 18001-2006 "Системи управління безпекою та гігієною праці. Вимоги";

 

1

16 жовтня 2014 р.

 1. 16. 10. 2014 року проведено нараду-семінар, яка відбулася КП «Чернівціводоканал», в якій прийняли участь головний страховий експерт з охорони праці відділення ВД ФССНВ у м. Чернівці Дідик С. Н., інженер з охорони праці КП «Чернівціводоканал» Марчук Микола Юрійович та працівники КП «Чернівціводоканал», з порядком денним:
 2. Положення «Порядок проведення розслідування  та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві» Пост КМУ №1232 від 30.11.2011 р.
 3. Організація системи управління охороною праці. Розгляд: Методичний посібник «Рекомендації з організації системи охорони праці на підприємстві», Київ 2009р.ФССНВ і ПЗ України.

ДСТУ-П ОНSАS 18001-2006 "Системи управління безпекою та гігієною праці. Вимоги";

 

1

14 жовтня 2014 р.

14.10.2014 р. головним страховим експертом з охорони праці відділення Дідиком С.Н. , відповідно до наказу №50 від 21 травня 2012 р.  участь у проведенні річної перевірки знань з питань охорони праці в ОКУ «Чернівецька обласна клінічна лікарня», всього 53 осіб;

1

10 жовтня 2014 р.

10 жовтня 2014 року проведено нараду-семінар, яка відбулася в ТОВ «Ринок Центральний», в якій прийняли участь  страховий експерт  з охорони праці ВВД ФССНВ у м. Чернівці – Семенюк Тарас Анатолійович, заступник директора ТОВ «Ринок Центральний» - Безін О.О., інженер з охорони праці ТОВ «Ринок Центральний» - Кодельський А.В.    та  працівники ТОВ «Ринок Центральний» з порядком денним:

1.Впровадження в ТОВ «Ринок Центральний» НПАОП- 0.00-7.11-12 «Загальні вимоги стосовно забезпечення роботодавцями охорони праці працівників» затверджених наказом МНС України 25.01.2012 року № 67.

2.  Організація системи управління охороною праці. Розгляд: ДНАОП 7.1.00 1.01-96 «Правила охорони праці для об’єктів роздрібної торгівлі», «Рекомендацій щодо побудови, впровадження та удосконалення системи управління охороною праці»  затв. Держгірпромнаглядом 07.02.2008 р.

3. «Рекомендацій щодо побудови СУОП на виробництві» затв. наказом МНС України від 27.06.06 №398

 

1

07 жовтня 2014 р.

07.10.2014 р. страховим експертом з охорони праці відділення Семенюком Т.А., відповідно до наказу підприємства №31 від 01 березня 2014 р.  участь у проведенні річної перевірки знань з питань охорони праці в ДП «Чернівцітурист», всього 2 осіб

 

1

07 жовтня 2014 р.

  • 07. 10. 2014 року проведено нараду-семінар, яка відбулася в Чернівецькому національному університеті ім. Ю. Федьковича, в якій прийняли участь головний страховий експерт з охорони праці відділення ВД ФССНВ у м. Чернівці Дідик С. Н., інженер з охорони праці Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича Паньків Іван Миколайович та працівники Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича, з порядком денним:
  • Впровадження в Чернівецькому національному університеті ім. Ю. Федьковича НПАОП- 0.00-7.11-12 «Загальні вимоги стосовно забезпечення роботодавцями охорони праці працівників» затверджених наказом МНС України 25.01.2012 року № 67.
  • Організація системи управління охороною праці. Розгляд: ДНАОП 7.1.00-1.01-96 «Правила охорони праці для об’єктів роздрібної торгівлі», «Рекомендацій щодо побудови, впровадження та удосконалення системи управління охороною праці» затв. Держгірпромнаглядом 07.02.2008 р.
  • Рекомендацій щодо побудови СУОП на виробництві»  затв. наказом    МНС України від 27.06.06 №398;

   

1

03 жовтня 2014 р.

03 жовтня 2014 року проведено нараду-семінар, яка відбулася в військовій частині А1028 (військовий госпіталь), в якій прийняли участь  головний страховий експерт  з охорони праці ВВД ФССНВ у м. Чернівці – Дідик Сергій Наумович, інженер з охорони праці ВЧ  А 1028 Захаров  Віктор Петрович та  працівники ВЧ  А 1028 – 80 чол. з порядком денним: 

 1. Закон України  “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності. ”
 2. «Порядок проведення розслідування  та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві» Пост КМУ №1232 від 30.11.2011 р

 

1

02 жовтня 2014 р.

02. 10.2014 р. головним страховим експертом з охорони праці відділення Дідиком С.Н. прийнято участь, у проведенні навчання та перевірки знань в КП "Чернівцівода" по питаннях законодавства України про загальнообов’язкове державне страхування від нещасного випадку на виробництві посадових осіб, на яких роботодавцем покладено виконання функцій з охорони праці установ, організацій, підприємств м. Чернівці;

1

02 жовтня 2014 р.

02 жовтня 2014 року проведено нараду-семінар,  яка відбулася в ТОВ «Консо М», в якій прийняли участь головний  страховий експерт з охорони праці відділення ВД ФССНВ у м. Чернівці  Дідик С.Н., провідний спеціаліст з охорони праці при управління праці та соцзахисту населення Садгірської районної у м. Чернівці ради Старощук М.І.,  інженер з охорони праці ТОВ «Консо М»  Чкотій Василь Іванович  та представники виробничих підрозділів ТОВ «Консо М» з порядком денним:

  • Впровадження в ТОВ «Консо М» НПАОП - 0.00-7.11-12 "Загальні вимоги стосовно забезпечення роботодавцями охорони праці працівників " затверджених наказом МНС України 25.01.2012 року №67.
  • Організація системи управління охороною праці. Розгляд: ДНАОП 7.1.0-1.01-96 «Правила охорони праці для об’єктів роздрібної торгівлі», «Рекомендацій щодо побудови, впровадження та удосконалення системи управління охороною праці» затверджених Держгірпромнаглядом  07.02.2008 р.
  • «Рекомендацій щодо побудови СУОП на виробництві» затверджених наказом МНС України від 27.06.06 р.  №398

   

1

01 жовтня 2014 р.

01 жовтня 2014 року головним страховим експертом з охорони праці відділення ВД ФССНВ у м. Чернівці Дідиком С.Н. разом з провідним спеціалістом з охорони праці при управлінні праці та соцзахисту населення Садгірської районної у м. Чернівці ради Старощуком М.І. та інженером з охорони праці ТОВ «Консо М» Чкотієм В.І., прийнято участь в опрацюванні системи управління охороною праці (СУОП) на ТОВ «Консо М». При опрацюванні СУОП на ТОВ «Консо М» був здійснений комплекс заходів, передбачений ст.. 13 Закону України «Про охорону праці», для функціонування системи управління охороною праці, зокрема:

Надання зразків документів (з відповідною консультацією) для функціонування СУОП на підприємстві, які повинні діяти у межах підприємства та встановлювати правила виконання робіт і поведінки працівників на території підприємства, у виробничих приміщеннях, на будівельних майданчиках, робочих місцях відповідно до нормативно-правових актів з охорони праці:
 1. «Правила охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями» затверджених наказом Мін. енергетики та вугільної промисловості  України 19.12.2013 року № 966
 2. Розгляд «Рекомендацій щодо побудови, впровадження та удосконалення системи управління охороною праці» затв. Держгірпромнаглядом 07.02.2008 р. ДСТУ-П ОНSАS 18001-2006 "Системи управління безпекою та гігієною праці. Вимоги"; .
 3. «Рекомендацій щодо побудови СУОП на виробництві» затв. наказом МНС України від 27.06.06 №398. Методичний посібник «Рекомендацій з організації системи охорони праці на підприємстві»,  Київ 2009р.ФССНВ і ПЗ України.

 

 

1

01 жовтня 2014 р.

01. 10. 2014 р. головним страховим експертом з охорони праці відділення Дідиком С.Н. прийнято участь, у проведенні навчання та перевірки знань в КП "Чернівціводоканал" по питаннях законодавства України про загальнообов’язкове державне страхування від нещасного випадку на виробництві посадових осіб, на яких роботодавцем покладено виконання функцій з охорони праці установ, організацій, підприємств м. Чернівці;

 

1

01 жовтня 2014 р.

01 жовтня 2014 року проведено нараду-семінар, яка відбулася в ДП «Чернівцітурист», в якій прийняли участь  страховий експерт з охорони праці відділення ВД ФССНВ у м.Чернівці Семенюк Т.А.,  інженер з охорони праці ДП «Чернівцітурист» Поліщук Микола Олексійович, та представники виробничих підрозділів ДП «Чернівцітурист» з порядком денним:
1.Положення «Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві» Постанова КМУ №1232 від 30.11.2011 р.
2.Організація системи управління охороною праці. Розгляд: Методичний посібник «Рекомендації з організації системи охорони праці на підприємстві», Київ 2009 р. ФССНВ і ПЗ України. ДСТУ-П OHSAS 18001-2006 «Системи управління безпекою та гігієною праці».

 

1

23 вересня 2014 р.

23 вересня 2014 року проведено нараду-семінар, яка відбулася в ДП «Чернівцітурист», в якій прийняли участь  страховий експерт з охорони праці відділення ВД ФССНВ у м.Чернівці Семенюк Т.А.,  інженер з охорони праці ДП «Чернівцітурист» Поліщук Микола Олексійович, та представники виробничих підрозділів ДП «Чернівцітурист» з порядком денним:

  • Впроваджененя в ТОВ «Вімон» НПАОП - 0.00-7.11-12 "Загальні вимоги стосовно забезпечення роботодавцями охорони праці працівників " затверджених наказом МНС України 25.01.2012 року №67.
  • Організація розробки профілактичних заходів по попередженню нещасних випадків на виробництві. Організація системи управління охороною праці.
  • Загальний стан охорони праці на підприємстві та завдання щодо підвищення рівня безпеки та здоров’я працюючих.
1

23 вересня 2014 р.

23 вересня 2014 року страховим експертом з охорони праці Семенюком Т.А. разом з інженером з охорони праці ДП «Чернівцітурист» Поліщуком М. О. та представниками виробничих підрозділів ДП «Чернівцітурист», прийнято участь в опрацюванні системи управління охороною праці (СУОП) на ДП «Чернівцітурист».

1

18 вересня 2014 р.

17 вересня 2014 року проведено нараду-семінар, яка відбулася в АГЧ «Чернівецький національний університет імені Ю. Федьковича»

1

09 вересня 2014 р.

Здоров’я та безпека на робочих місцях в 2014 році.

1

27 серпня 2014 р.

22 серпня 2014 року проведено нараду-семінар, яка відбулася на  підприємстві ПАТ "Чернівецький олійно-жировий комбінат"», в якій прийняли участь головний страховий експерт з охорони праці відділення ВД ФССНВ у м.Чернівці Дідик Сергій Наумович та провідний спеціаліст з охорони праці при управлінні праці та соціального захисту населення Садгірської районної у м. Чернівці ради Старощук  Михайло Іванович,, інженер з охорони праці ПАТ "Чернівецький олійно-жировий комбінат" Кучерява Марія Михайлівна

1

27 серпня 2014 р.

18 Серпня 2014 року в Садгірській районній у м. Чернівці раді відбулось планова  нарада серед підприємств Садгірського району.

1

19 серпня 2014 р.

14 серпня 2014 року відбулося засідання комісії з питань безпечної життєдіяльності населення Садгірської  районної у м. Чернівці

1

14 серпня 2014 р.

14 серпня 2014 року відбулося засідання комісії з питань безпечної життєдіяльності населення Першотравневої районної у м. Чернівці ради

1

07 серпня 2014 р.

07 серпня 2014 року проведено нараду-семінар, яка відбулася в МКП «Спецкомбінат», в якій прийняли участь страховий експерт з охорони праці відділення ВД ФССНВ у м.Чернівці Семенюк Т.А., інженер з охорони праці МКП «Спецкомбінат», та працівники підприємства МКП «Спецкомбінат»  з порядком денним:

 1. Організація розробки профілактичних заходів по попередженню нещасних випадків на виробництві. Організація системи управління охороною праці.
 2. Впроваджененя в МКП «Спецкомбінат» НПАОП - 0.00-7.11-12 "Загальні вимоги стосовно забезпечення роботодавцями охорони праці працівників " затверджених наказом МНС України 25.01.2012 року №67.

 

04 серпня 2014 р.

04серпня 2014 рокустраховим експертом з охорони праці відділення ВД ФССНВ у м.Чернівці Семенюком Т.А., проведено перевірку ТОВ «Ринок Головний». Під час перевірки розглядались  наступні питання законодавства України  про охорону праці:

  • Розроблення інструкції з інструктажів по 1-й групі допуску з електробезпеки з не електротехнічним персоналом;
  • Впроваджененя в ТОВ «Ринок Головний» НПАОП - 0.00-7.11-12 "Загальні вимоги стосовно забезпечення роботодавцями охорони праці працівників " затверджених наказом МНС України 25.01.2012 року №67.

   

04 серпня 2014 р.

04серпня 2014 року проведено нараду-семінар, яка відбулася вТОВ «Ринок Головний», в якій прийняли участь страховий експерт з охорони праці відділення ВД ФССНВ у м.Чернівці Семенюк Т.А.,інженер з охорони праці ТОВ «Ринок Головний», та працівники підприємства ТОВ «Ринок Головний»  з порядком денним:

  • Впроваджененя в ТОВ «Ринок Головний» НПАОП - 0.00-7.11-12 "Загальні вимоги стосовно забезпечення роботодавцями охорони праці працівників " затверджених наказом МНС України 25.01.2012 року №67.
  • Організація розробки профілактичних заходів по попередженню нещасних випадків на виробництві. Організація системи управління охороною праці.

   

1

30 липня 2014 р.

29.07.2014 року в.о. начальника відділення ВД ФССНВ у м. Чернівці Расевичем С. А. прийнято участь у міжвідомчій нараді яка відбулася у прокуратурі міста Чернівці з питань соціального страхування за участю керівників органів державної виконавчої влади та органів державного контролю міста Чернівці.
На міжвідомчій нараді обгорювався стан додержання вимог законодавства у сфері загальнообов’язкового державного соціального страхування. Міжвідомча нарада відзначила, що органами місцевого самоврядування та контролюючими органами міста вживаються певні організаційно-практичні заходи, спрямовані на дотримання конституційних прав громадян на соціальне страхування, забезпечення сплати єдиного соціального внеску.

 

1

29 липня 2014 р.

09, 18, 23, 29.07.2014 р. головним страховим експертом з охорони праці відділення, Дідиком С.Н. прийнята участь у спільній перевірці разом з представниками управління праці та соцзахисту населення   Садгірської районної у м. Чернівці ради стану охорони праці, визначення додержання умов законодавства про охорону праці на робочих місцях підприємств Садгірського  району, на  ТОВ МКП «Страрт», ТОВ «Білком», ТОВ «Ніколас», МПП «Тамара»;

 

1

22 липня 2014 р.

22 липня 2014 року страховим експертом з охорони праці відділення ВД ФССНВ у м. Чернівці Семенюком Т.А.,  спільно з провідним спеціалістом з охорони праці управління праці та соцзахисту населення Шевченківської районної у м. Чернівці  ради Раєцькою О.В.., проведено перевірку на приватному підприємстві «МАГбудсервіс». Під час перевірки розглядались  наступні питання законодавства України  про охорону праці:

  • Створення та погодження комплексних заходів щодо досягнення нормативів безпеки, гігієни праці та виробничого середовища, підвищення існуючого рівня охорони праці на 2014 р.

   

1

21 липня 2014 р.

21 липня 2014 року страховим експертом з охорони праці відділення ВД ФССНВ у м. Чернівці Семенюком Т.А.,  спільно з провідним спеціалістом з охорони праці управління праці та соцзахисту населення Шевченківської районної у м. Чернівці  ради Раєцькою О.В.., проведено перевірку в приватній фірмі «ДіаДен». Під час перевірки на підприємстві розглядались  наступні питання законодавства України  про охорону праці:

  • Створення програми вступного інструктажу з питань ОП.;
  • Створення та погодження комплексних заходів щодо досягнення нормативів безпеки, гігієни праці та виробничого середовища, підвищення існуючого рівня охорони праці на 2014 р.;
  • Розроблення  інструкції з охорони праці «Для прибиральника».

   

1

11 липня 2014 р.

11 липня 2014 року проведено нараду-семінар, яка відбулася в ТОВ «Вімон», в якій прийняли участь головний страховий експерт з охорони праці відділення ВД ФССНВ у м.Чернівці Дідик С.Н., провідний спеціаліст з охорони праці управління праці та соцзахисту населення Першотравневої районної у м. Чернівці  ради Корнійчук Є.О., інженер з охорони праці ТОВ «Вімон, та працівники підприємства ТОВ «Вімон»»  з порядком денним:

  • Впроваджененя в ТОВ «Вімон» НПАОП - 0.00-7.11-12 "Загальні вимоги стосовно забезпечення роботодавцями охорони праці працівників " затверджених наказом МНС України 25.01.2012 року №67.
  • Організація розробки профілактичних заходів по попередженню нещасних випадків на виробництві. Організація системи управління охороною праці.

    

1

11 липня 2014 р.

11 липня 2014 року головним страховим експертом з охорони праці відділення ВД ФССНВ у м. Чернівці Дідиком С.Н.,  спільно з провідним спеціалістом з охорони праці управління праці та соцзахисту населення Першотравневої районної у м. Чернівці  ради Корнійчук Є.О., проведено перевірку в ТОВ «Вімон». Під час перевірки на підприємстві розглядались  наступні питання законодавства України  про охорону праці:

 • Проведення спеціального щорічного навчання з питань охорони праці з працівниками зайнятими на роботах з підвищеною небезпекою;
 • Забезпечення своєчасного перегляду інструкцій з охорони праці.

   

1

08 липня 2014 р.

08, 09.07.2014 р. страховим експертом з охорони праці - відділення Семенюком Т.А., за участі методиста з охорони праці  Управління освіти Чернівецької міської ради Федика М.В., в дошкільному навчальному закладі №30 та дошкільному навчальному закладі №38 були проведені наради – семінари з порядком денним 1.Організація розробки профілактичних заходів по попередженню нещасних випадків під час адміністративно-господарської діяльності в навчальних закладах. Організація системи управління охороною праці. Розробка комплексних заходів щодо досягнення нормативів безпеки, гігієни праці та виробничого середовища, підвищення існуючого рівня охорони праці.; 2. Окремі питання порядку розслідування НВ на виробництві.; 3. Нормативна база з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності.

 

1

07 липня 2014 р.

07.07.2014 р. головним страховим експертом з охорони праці відділення, Дідиком С.Н. прийнята участь у спільній перевірці разом з представниками управління праці та соцзахисту населення   Першотравневої  районної у м. Чернівці ради стану охорони праці, визначення додержання умов законодавства про охорону праці на робочих місцях підприємств Першотравневого  району, на ТОВ «Велес Буковина»

 

1

03 липня 2014 р.

03.07.2014 р. головним страховим експертом з охорони праці відділення Дідиком С.Н. прийнято участь, у проведенні навчання та перевірки знань в ЕТЦ Держгірпромнагляду по питаннях законодавства України про загальнообов’язкове державне страхування від нещасного випадку на виробництві посадових осіб, на яких роботодавцем покладено виконання функцій з охорони праці установ, організацій, підприємств м. Чернівці  ;

 

1

01 липня 2014 р.

27 червня 2014 року об 11год. Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в Чернівецькій області спільно з Чернівецькою обласною організацією ФСТ "Спартак" організовано проведення відбірних регіональних змагань Другої Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці "Сила духу".

 

1

24 червня 2014 р.

24  червня 2014 року проведено нараду-семінар, яка відбулася в ОКМУ ОДПС «Садгора»

1

24 червня 2014 р.

24 червня 2014 року відділенням Фонду у м. Чернівці та Управління освіти Чернівецької міської ради організовано нараду-семінар, яка відбулася в Дошкільному навчальному закладі №23

 

1

20 червня 2014 р.

20 червня 2014 року проведено нараду-семінар, яка відбулася в Чернівецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступеня №24

1

19 червня 2014 р.

19 червня 2014 року проведено нараду-семінар, яка відбулася в Чернівецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступеня №20

1

27 травня 2014 р.

Відбулося засідання комісії з питань безпечної життєдіяльності населення Першотравневої районної у м. Чернівці ради

1

26 травня 2014 р.

Проведено нараду-семінар, яка відбулася в дошкільному навчальному закладу №43

1

23 травня 2014 р.

Проведено нараду-семінар, яка відбулася в  дошкільному навчальному закладі №21

1

22 травня 2014 р.

Проведено нараду-семінар, яка відбулася ДП «Чернівецький облавтодор» Відкритого акціонерного товариства «Державна акціонерна компанія  «Автомобільні дороги України»»

1

20 травня 2014 р.

Проведено нараду-семінар, яка відбулася на території підприємства ТОВ «ТВК - Авто»

1

29 квітня 2014 р.

29 квітня 2014 року проведено нараду-семінар до Всесвітнього дня охорони праці у 2014 році в Україні, яка відбулася в ПАТ «Чернівецький хлібокомбінат»

1

25 квітня 2014 р.

25 квітня 2014 року в залі засідань Садгірської районної в м. Чернівцях ради відбулася  нарада – семінар

1

21 квітня 2014 р.

21 квітня  2014 року проведено нараду-семінар, яка відбулася в Чернівецькому торговельно-економічному інституті КНТЕУ.

1

20 березня 2014 р.

Відбулося засідання комісії з питань безпечної життєдіяльності населення Першотравневої районної ради

1

7 березня 2014 р.

07 березня 2014 року проведено нараду-семінар, яка відбулася в ТОВ «Епіцентр К», в якому прийняли участь головний страховий експерт з охорони праці відділення ВД ФССНВ у м.Чернівці Дідик Сергій Наумович та провідний спеціаліст з охорони праці при управлінні праці та соцзахисту населення Садгірської районної у м. Чернівці ради Старощук  Михайло Іванович

1

13 лютого 2014 р.

Відбулося засідання комісії з питань безпечної життєдіяльності населення Садгірської районної ради

1

04 лютого 2014 р.

Профілактика виробничого травматизму - основне завдання 

 

1

21 січня 2014 р.

17 січня 2014 року проведено нараду-семінар, яка відбулася на території «Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки»

1

21 січня2014 р.

11 грудня 2013 року проведено нараду-семінар, яка відбулася на території приватного підприємства «Буковина - Трек»

1

21 січня2014 р.

05 грудня 2013 року проведено нараду-семінар, яка відбулася на території підприємства ТОВ «Полістар»