Правова та кадрова робота за І квартал 2017 року   

 

     Відповідно до Положення на відділ покладається організація правової роботи, захист правових інтересів управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області, забезпечення реалізації кадрової політики, а також надання практичної і методичної допомоги працівникам відділень виконавчої дирекції Фонду у м. Чернівці та районах області з питань, що належать до компетенції відділу.
     З початку 2017 року Чернівецьким окружним адміністративним судом  порушено 1 справу за позовною заявою відділення виконавчої дирекції Фонду у м. Чернівці про видачу дубліката виконавчого листа та поновлення строку для його пред’явлення, яка задоволена.    
     Працівниками відділу контролюється стан розгляду справ у господарському суді Чернівецької області по кредиторським вимогам по справам щодо банкрутства підприємств-боржників.
     Так, у І півріччі 2017 року господарським судом Чернівецької області визнані грошові вимоги відділення виконавчої дирекції Фонду в Сторожинецькому районі щодо капіталізованих платежів на суму – 440250,23 грн. та стягнуто з підприємства-боржника на користь відділення судовий збір у сумі 2756,00 грн.
     Працівники відділу юридичної та кадрової роботи управління і представники відділень у м. Чернівці та районах області представляли інтереси Фонду у господарському суді Чернівецької області, Чернівецькому окружному адміністративному суді,  Вінницькому апеляційному адміністративному суді та районних судах, приймали участь у зборах кредиторів тощо.
     Зокрема, взято участь у 15 судових засіданнях у судах різних інстанцій.
     Окрім того, посадовими особами відділень спільно з працівниками відділу підготовлено та направлено до Вищого адміністративного суду України 2 касаційні скарги.
     З метою більш ефективного примусового стягнення недоїмки за рішеннями суду відділеннями проводяться звірки з органами державної виконавчої служби в районах області та м. Чернівці.
     На виконання наказу управління від 04.11.2014 року № 293-Ф «Про роботу робочих органів виконавчої дирекції Фонду щодо контролю за примусовим виконанням рішень суду органами державної виконавчої служби» проводиться робота щодо ознайомлення з матеріалами виконавчого провадження та ходом виконання судових рішень. Проводяться зустрічі з державними виконавцями в провадженні яких перебувають виконавчі листи по боржниках. Під час зустрічі виконавці інформують представника відділення про хід виконавчого провадження щодо того чи іншого підприємства та надають копії необхідних документів.
     З метою попередження правопорушень у сфері загальнообов'язкового державного соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності та притягнення до адміністративної відповідальності за несвоєчасне інформування Фонду про нещасні випадки на виробництві та професійні захворювання, на  винних осіб накладено 2 адміністративних штрафи на загальну суму 340,00 грн. Кошти надійшли на рахунок Фонду.
     Робочими органами виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області  продовжується робота щодо укладання господарських та цивільно-правових договорів.
     На даний час в відділі зосереджено проведення кадрової роботи по всіх працівниках управління та відділень. У зв’язку із централізованим обліком кадрів, головний спеціаліст з кадрової роботи приймає активну участь у комплектації кадрами структурних підрозділів управління і відділень виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області; організації кадрового діловодства; контролі за дотриманням кадрових процедур; обліку військовозобов’язаних і призовників, що працюють в управлінні та відділеннях. Забезпечує відповідність кадрової документації законодавству у сфері праці, у сфері захисту персональних даних та вимогам системи управління персоналом.

 Правова робота у 2016 році

 Правова робота у 2015 році

Правова робота у 2012 році

Правова робота у 2011 році

Правова робота у 2010 році

Правова робота у 2009 році